Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Magazyn Siatkarski: Do kibiców sukces jeszcze nie dotarł

Magazyn Siatkarski: Do kibiców sukces jeszcze nie dotarł

fot. archiwum

- Do wielu kibiców nie dotarło, jaki sukces odnieśli nasi siatkarze. Powoli będzie dochodzić, a wynik ten zostanie przez dyscyplinę odpowiednio skonsumowany - mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl w Magazynie Siatkarskim Przemysława Iwańczyka.

Krzysztof Ignaczak, libero naszej reprezentacji, dodaje: – My, Polacy, potrafimy przecież mobilizować się w ważnych i trudnych sytuacjach. Uzupełnialiśmy się znakomicie. Także w tym, że mamy jeden cel – wygrywanie. Nie chcę składać deklaracji, ale na igrzyskach w Londynie będzie tak, jak do tej pory – włożymy w grę serce, będziemy walczyć do ostatniej piłki, zrobimy wszystko, by osiągnąć sukces – zapowiada.

Albo ja się starzeję, albo do chłopaków też nie dotarło, co zrobili. Mówią ciągle o olimpijskiej kalifikacji, ale zapominają, co zrobili: są drugą drużyną świata. Teraz inne zespoły będą na nas patrzeć z wielkim respektem. Trener Anastasi jest inny niż Lozano i Castellani. Warsztatowo może i podobny, ale jako człowiek umiał wpasować się do pracy Polsce. Nie wszedł w środowisko przejmując się każdą jego opinią. Schował się, ale też nie zamknął. Nie jest za ciepły, nie szuka poklasku, nie jest uległy. U niego wszyscy chcą, widzą nadzieję i szansę – kończy Wojciech Drzyzga.

Ignaczak: Teraz gramy o wszystkoźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved