Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Waldemar Kawka: Zapomnijmy o stylu, ważne jest zwyciestwo

Waldemar Kawka: Zapomnijmy o stylu, ważne jest zwyciestwo

fot. archiwum

- O stylu wszyscy zapomną, ważne jest dla nas zwycięstwo - powiedział po meczu z Budowlanymi Waldemar Kawka. - O naszej porażce przesądziła zbyt duża liczna błędów w ataku i przyjęciu - dodał trener łodzianek, Mauro Masacci.

Magdalena Śliwa (Tauron MKS Dąbrowa Górnicza): – Bardzo się cieszę ze zwycięstwa za trzy punkty na tak niewygodnym terenie jak Łódź. Spodziewałyśmy się większego oporu zespołu gospodarzy. Tak było w pierwszym secie, nie mogłyśmy odnaleźć swojego właściwego rytmu gry. Od drugiego seta nasza trudna zagrywka uniemożliwiła Budowlanym swobodną grę. W czwartym secie troszkę się rozluźniłyśmy, końcówka była nerwowa, w dwóch wcześniejszych partiach udało nam się łatwiej zwyciężyć.

Joanna Mirek (Budowlani Łódź): – Chciałabym pogratulować zwycięstwa dziewczynom z Dąbrowy Górniczej. Tak naprawdę nie wiem, co mam powiedzieć. Kolejny mecz przegrałyśmy i nie zdobyłyśmy żadnych, tak dla nas ważnych punktów. Ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć.

Waldemar Kawka (trener Tauronu MKS Dąbrowa Górnicza): – Cieszą trzy punkty, chcieliśmy tutaj wygrać. Poziom tego meczu był równy. Zarówno jeden, jak i drugi zespół popełniał pasma prostych błędów. Myślę, że o naszym zwycięstwie zadecydowała zagrywka i blok, bo w ważnym momencie każdego seta zdobywaliśmy punkty tym elementem gry. O stylu wszyscy zapomną, ważne dla nas jest zwycięstwo.Mauro Masacci (trener Budowlani Łódź): – W naszym zespole bardzo dobrze funkcjonowała zagrywka, z kolei przyjęcie pozostawiało wiele do życzenia. Nie chcę mówić o Rosseaux, to bardzo ważna zawodniczka, ale o porażce nie przesądziła jej nieobecność, ale zbyt duża ilość błędów w ataku i przyjęciu. Wszyscy, którzy oglądają mecze mojej drużyny wiedzą, że mam siatkarki, które powinny pozwolić nam wygrywać mecze, ale tego nie robią. Mam na myśli przede wszystkim Karolinę Kosek, która zagrała bardzo źle. Bez Rousseaux i Kosek bardzo trudno o wygraną, niezależnie od przeciwnika.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved