Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Alessandro Chiappini: Było to spotkanie ładne i efektywne

Alessandro Chiappini: Było to spotkanie ładne i efektywne

fot. archiwum

Siatkarki Gwardii Wrocław nie sprostały rywalkom z Sopotu. Zaległe spotkanie z 6. kolejki rozgrywane było na Pomorzu a Trefl zakończył je w trzech odsłonach. - Robiłyśmy co mogłyśmy - zapewniała po meczu kapitan Gwardii, Katarzyna Mroczkowska.

Katarzyna Mroczkowska (Impel Gwardia Wrocław): Gratuluję zwycięstwa. Robiłyśmy co mogłyśmy, żeby ruszyć nasze przeciwniczki, spróbować ugrać choćby seta, ale brakowało nam siły ognia. Z tak dobrze grającym w ataku przeciwnikiem, jakim jest Sopot, musimy się przeciwstawić dobrą zagrywką, ta momentami się pojawiała, ale w obrazie całego meczu była za słaba. Chciałyśmy pokazać się z dobrej strony, robiłyśmy co było w naszej mocy.

Dorota Świeniewicz (Atom Trefl Sopot): W imieniu zespołu dziękuję za gratulacje. Cieszymy się ze zwycięstwa, które utrzyma nas na pozycji lidera. Spodziewałyśmy się trudnego spotkania, bo Gwardia jest zespołem walecznym i ambitnym, co udowadniały w spotkaniach wygranych za trzy punkty. Zrealizowałyśmy cele przedmeczowe – miałyśmy grać mocno zagrywką, dobrze blokować, wyprowadzać kontry i to przyniosło oczekiwany efekt w postaci zwycięstwa.

Rafał Błaszczyk (Impel Gwardia Wrocław): Gratuluję zespołowi z Sopotu – zasłużył na zwycięstwo.Alessandro Chiappini (Atom Trefl Sopot): Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na przygotowania do meczu, bo graliśmy także w minioną sobotę. Musiałem tak rozłożyć siły w zespole, by wyszło dobrze, także patrząc pod kątem meczu środowego. Cieszę się z trzech punktów wywalczonych po krótkim meczu. Nie było to spotkanie ładne, ale efektywne. Mogłem dokonać kilku roszad w zespole i wykorzystałem tę okazję. Mogliśmy zagrać lepiej zagrywką, także blokiem. Nie jesteśmy tak zgrani, jak bym sobie tego życzył. Musimy się lepiej zorganizować zarówno w przyjęciu, jak i obronie.

źródło: atomtrefl.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved