Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Czarni Radom nie zwalniają tempa

II liga M: Czarni Radom nie zwalniają tempa

fot. archiwum

Czarni Radom wygrali kolejne spotkanie. Tym razem w trzech szybkich setach pokonali w Garwolinie najsłabszy zespół gr. 3 i samodzielnie liderują w tabeli. Kolejny mecz zagrają z wiceliderem, Pronarem Hajnówka, nad którym mają punkt przewagi.

Dla siatkarzy Czarnych nie miało znaczenia, że Wilga przerwała ostatnio serię dziewięciu zwycięstw czy to, że w jej ekipie pierwsze skrzypce odgrywa od niedawna Tomasz Sitarek. To radomianie byli zdecydowanym faworytem boju w Garwolinie i udokumentowali to na parkiecie, zgarniając trzy punkty po zaledwie 56 minutach gry. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że przy stracie jednego punktu Campera Wyszków powiększyli przewagę punktową nad wiceliderem!

Wielki optymizm gospodarzy sobotniej konfrontacji został poddany próbie. Lider z Radomia bowiem nawet przez moment nie pozwolił mu się rozwinąć w bezpośrednim boju. O potwornej przepaści, jaka dzieli Wilgę i Czarnych, niech świadczy fakt, że w dwóch ostatnich setach gospodarze ugrali zaledwie po 14 punktów.

Chyba takiego przebiegu można było się spodziewać. – Rywale rzeczywiście nie postawili nam zbytniego oporu i można o nim powiedzieć tyle, że tak właśnie miało być – stwierdził po spotkaniu trener Wojciech Stępień. Szkoleniowiec zdecydował się jednak na początku na wystawienie najmocniejszej szóstki. Gdy ta z rywali wyssała niemal wszystkie chęci do dalszej batalii, szkoleniowiec posłał na parkiet niemal wszystkich rezerwowych. A ci dopełnili dzieła zniszczenia.Wilga Garwolin – RCS Czarni Radom 0:3
(18:25, 14:25, 14:25)

Zobacz również:
Wyniki 11. kolejki oraz tabela gr. 3 II ligi mężczyzn

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved