Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > I liga K: Gaudia Trzebnica rozgromiona w Aleksandrowie Łódzkim

I liga K: Gaudia Trzebnica rozgromiona w Aleksandrowie Łódzkim

fot. archiwum

Przekonywujące, odniesione w nieco ponad godzinę, zwycięstwo odniosły w minioną sobotę siatkarki Jedynki. We własnej hali pokonały zespół Gaudii Trzebnica 3:0, w poszczególnych setach wygrywając do 19, 16 i 12.

Znów bez jednej zawodniczki, tym razem kontuzjowanej libero, Sylwii Korzyckiej, przystąpiły do kolejnej potyczki w ramach rozgrywek I ligi siatkarki beniaminka z Aleksandrowa Łódzkiego. Nie miało to dużego znaczenia dla wyniku rywalizacji, gdyż bardzo dobrze na tej pozycji zastąpiła swoją koleżankę Dominika Nowakowska. Pozostałe zawodniczki Jedynki spisały się w sobotę również bardzo dobrze, w związku z powyższym nie było żadnego problemu z pokonaniem sobotniego rywala.
W każdej partii, gdzieś po zdobyciu 8 – 10 punktów, siatkarki Jedynki podkręcały tempo, grały bardzo pewnie i „odjeżdżały" swoim przeciwniczkom. Dość poprawnie funkcjonowała zagrywka, pewnie wyglądał blok, a i ataki ze skrzydeł były bardzo skuteczne. Kibiców na pewno cieszy postawa Sandry Szczygioł, która w sobotnim spotkaniu zanotowała bardzo przyzwoitą skuteczność w ataku i widać, że wraca do dobrej dyspozycji z początku sezonu. Trener Aleksander Klimczyk skorzystał prawie ze wszystkich swoich podopiecznych, mógł sprawdzić różne warianty ustawienia zespołu. Cieszą kolejne trzy punkty i przede wszystkim to, że zespół  pewnie wykorzystał swoją dobrą dyspozycję i nie zdarzył mu się w sobotni wieczór żaden przestój w grze.

Jedynka Aleksandrów Łódzki – Gaudia Trzebnica 3:0
(25:19, 25:16, 25:12)

Jedynka: Szczygioł, Mieszała, Michalkiewicz, Ryznar, Szulc, Związek, Nowakowska (libero) oraz Pałyga, Rajkowska, Ostrowska, WardzińskaZobacz również:
Wyniki 10. kolejki i tabela I ligi kobiet

źródło: jedynkaaleksandrow.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved