Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > VIII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

VIII kolejka Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

fot. archiwum

W dniu 03.12.2011 w Szkole Podstawowej nr 205 odbyła się VIII kolejka rozgrywek XV edycji Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki organizowanej przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej przy wsparciu Urzędu Miasta Łodzi.

W Ekstraklasie kobiet sensacyjnie zakończyło się spotkanie wicelidera z ostatnią drużyną w tabeli. Junior Piątkowisko po niezwykle zaciętym meczu pokonał Jutrzenkę Bychlew (3:2). Zwycięstwo dla drużyny z Piątkowiska szczególnie ważne, bo mecze tych drużyn to amatorskie derby powiatu pabianickiego.

W I lidze kobiet w meczu na szczycie ważyły się losy pierwszego miejsca w tabeli. Lepsze okazały się zawodniczki Wyborowych, które pokonały TKKF Dzikusy II (3:1) i zostały nowym liderem.

W Ekstraklasie mężczyzn tym razem bez niespodzianek. Swoje mecze wygrały zespoły z górnej połowy tabeli i mocno zwiększyły swoją przewagę nad dolną czwórkąW I lidze kolejne zwycięstwo odniosła Sborna. Zespół, który fatalnie rozpoczął sezon z meczu na mecz gra coraz lepiej tym razem pokonał rewelację pierwszej fazy rozgrywek drużynę Itaka Film (3:1) i dołączył do grona zespołów, które będą walczyły o awans do Ekstraklasy. W innym spotkaniu Lozamet pokonał Bez nazwy (3:1) i został wiceliderem I ligi.

W II lidze odbyły się tylko dwa spotkania, z których jedno miało wskazać najsłabszą drużynę w tej klasie rozgrywkowej. Drużyna Piwożłopy, która zajmowała dotychczas ostatnie miejsce przekazała „czerwoną latarnię" Popularnym, z którymi wygrała (3:1).

W III lidze mężczyzn kolejne zwycięstwa odniosły prowadzące w tabeli Volley Centrum i Wild Boyz. Pozostałe drużyny znów zagrały bardzo nierówno i ubiegłtotygodniowi zwycięzcy tym razem doznali porażek. W dalszym ciągu różnica pomiędzy trzecim a dziewiątym zespołem wynosi zaledwie jeden punkt.

Zobacz również:
Wyniki i tabela Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved