Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Patryk Strzeżek: Chcemy żeby trzy punkty zostały w Pile

Patryk Strzeżek: Chcemy żeby trzy punkty zostały w Pile

fot. archiwum

Siatkarze Jokera zapomnieli już o nieudanym starcie w tegorocznym sezonie ligowym. Ich gra z dnia na dzień wygląda coraz lepiej. - Cały czas pracujemy nad polepszeniem jakości naszej gry i wyeliminowaniu błędów własnych - powiedział Patryk Strzeżek.

Początek sezonu nie był dla was dobry, jednak w dwóch kolejkach z rzędu wygraliście dwa razy za trzy punkty. W waszej grze na pewno widać poprawę, czego zabrakło wam w pierwszych ligowych starciach?

Patryk Strzeżek: – Ciężko jednoznacznie powiedzieć, czego nam brakowało w pierwszych meczach. Na pewno zgrania i szczęścia. Bo te mecze były do wygrania. Popełnialiśmy masę błędów własnych, komunikacja na boisku też pozostawiała wiele do życzenia. Gdy je ograniczyliśmy obraz naszej gry wyglądał zupełnie inaczej. Daleko nam jeszcze do poziomu jaki chcemy prezentować, ale myślę że wszystko zmierza w dobrym kierunku. Cały czas pracujemy nad polepszeniem jakości naszej gry i wyeliminowaniu błędów własnych.

W 9. Kolejce podejmowaliście zespół Ślepska Suwałki, po niespełna półtorej godziny wywalczyliście trzy punkty. Co było kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu?

– Kluczem do zwycięstwa był dobra zagrywka. Przeciwnik miał problemy z dokładnym przyjęciem, co ułatwiło nam gre blokiem. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, nie pozwalając przeciwnikowi rozegrać się. Bardzo cieszą nas 3 punkty przywiezione z Suwałk. Ale to już historia i skupiamy się na najbliższym rywalu.

W meczu ze Ślepskiem zaprezentowałeś się z bardzo dobrej strony, padło nawet stwierdzenie, że „Jokera Strzeżek strzeże"…

– Nie uważam, że mecz ze Ślepskiem był jakiś szczególny w moim wykonaniu W każdym meczu staram się dawać z siebie jak najwięcej. Tylko w ten sposób mogę zrobić kolejny krok w dążeniu do postawionego przez siebie celu. A ambicje mam dużo większe niż gra w pierwszej lidze.

Które z dotychczasowych spotkań uważasz za najlepsze? Niektóre, mimo że przegrane nie były rozgrywane na niskim poziomie..

– Według mnie najlepsze spotkanie rozegraliśmy z Wieluniem. Większość przed tym meczem nie dawała nam większych szans na zwycięstwo. Podeszliśmy bardzo zmotywowani , chcąc zmazać pasmo porażek. Szczególnie cieszy, że po przegranym secie nie spuściliśmy głów tylko walczyliśmy dalej co w efekcie dało nam 3 pkt.

O którym meczu z kolei wolałbyś zapomnieć?

– Na pewno chcielibyśmy zapomnieć o meczu z Siedlcami, gdzie zagraliśmy fatalnie w każdym elemencie. Takie mecze nie powinny nam się zdarzać.W dziesiątej kolejce czeka was trudne zadanie, bowiem we własnej hali podejmować będziecie aktualnego wicelidera, drużynę ostrołęckiego Pekpolu. Z jakim nastawieniem wyjdziecie na to spotkanie?

– W meczu z Ostrołęka chcemy podtrzymać dobrą passe. Ostrołęka gra w tym sezonie bardzo dobrze, co doskonale pokazuje tabela. Jednak to my gramy u siebie i chcemy żeby 3 punkty zostały w Pile.

Rozmawiała Aleksandra Dobrosielska (Strefa Siatkówki)

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-12-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved