Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > PZPS poszukuje sponsorów

PZPS poszukuje sponsorów

fot. archiwum

W miniony poniedziałek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Warszawie odbyło się spotkanie władz męskich klubów pierwszoligowych z kierownictwem ogólnokrajowego związku. Rozmowy dotyczyły zamknięcia PlusLigi i dalszych losów pierwszej ligi.

Listopadowe rozmowy dotyczyły oczywiście zamknięcia PlusLigi. – Kierownictwo PZPS usłyszało od nas to, co miało usłyszeć. Apelowaliśmy m.in. o nagrodzenie najlepszych zespołów I ligi na koniec sezonu pucharami i medalami – przekazał Jacek Sitarek, wiceprezes MKS-u MOS Interpromex Będzin. – Nadal nie wiadomo jak będą wyglądały rozgrywki w – rozstrzygających – fazach play – off i play – out. Jasne jest tylko to, że na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej będą mogły liczyć zespoły, które na finiszu tego sezonu zajmą pierwsze cztery miejsca i spełnią wszystkie wymogi organizacyjno – finansowe – poinformował sternik będzinian.

Jeżeli więc przyszłoroczna lista drużyn rywalizujących w PlusLidze nie będzie różniła się od obecnej, to zapewne nikogo to nie zdziwi, gdyż budżety pierwszoligowych klubów nie są wygórowane. No chyba, że następujące plany działaczy PZPS-u zostaną pomyślnie zrealizowane, a wtedy I liga zminimalizuje dystans do „siatkarskich salonów". – PZPS chce budować markę oraz wizerunek I ligi, znaleźć sponsora i sprawić, aby ta stała się jeszcze atrakcyjniejsza dla wszystkich – ujawnił Jacek Sitarek.

Kolejne spotkanie włodarzy pierwszoligowych klubów z kierownictwem PZPS-u odbędzie się 18 grudnia i wówczas zostanie przedstawiony regulamin rozgrywek dalszej części sezonu.Więcej w serwisie sportowezaglebie.pl

 

źródło: sportowezaglebie.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved