Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Magazyn Siatkarski: Będzie Puchar Świata, będą nagrody

Magazyn Siatkarski: Będzie Puchar Świata, będą nagrody

fot. archiwum

- Polacy znaleźli się w wymarzonej sytuacji. Zaskakuje mnie skuteczność naszej drużyny. Można mieć indywidualne zastrzeżenia, ale nie ma to żadnego znaczenia i nie rzutuje na wynik - mówi w Magazynie Siatkarskim Wojciech Drzyzga.

Chłopaki przegrali mecz z Iranem, ale to nie kelnerzy, bo ci wygrywali z kilkoma drużynami. Najlepszy mecz Polacy rozegrali z USA – mówi Wojciech Drzyzga, ekspert Polsatu i Sport.pl.

Cieszę się z poziomu, ale na awans trzeba poczekać. Wygramy ostatnią akcję, będę się cieszył. Marzy mi się Puchar Świata, tym bardziej że nikt się tego nie spodziewał. Uwierzyłem w siłę naszego zespołu po meczu z Serbią. Po twarzach, zachowaniu widać power w chłopakach. Sukcesy przynosi konsekwentna polityka trenera Anastasiego i działaczy. Mamy najbardziej wyrównany zespół w tym turnieju. Zobaczmy, kto jest w czubie tabeli PŚ. Drużyny, których zawodnicy są najbardziej obciążeni w sezonie. Nagrody? Pieniądze są do zdobycia na igrzyskach, ale i tu na pewno coś się znajdzie – dodaje Mirosław Przedpełski, szef PZPS. Czy sięgniemy po Puchar Świata? – Zaczniemy ostatnią serię gier od Włochów, a ta drużyna trochę nam nie leży. Jeśli zniwelujemy ich siłę na zagrywce, uda nam się. Nie możemy podchodzić do nich ze zbyt dużą pokorą – podsumowuje Drzyzga.

Prezes jedzie do siatkarzy. Będzie Puchar Świata, będą nagrody 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved