Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Łukasz Żygadło: Warto byłoby w końcu wygrać z Włochami

Łukasz Żygadło: Warto byłoby w końcu wygrać z Włochami

fot. archiwum

W Pucharze Świata trwa dwudniowa przerwa, po której dojdzie do decydujących rozstrzygnięć. Polacy zapowiadają walkę z każdym z trzech mocnych rywali. - Chcemy grać jak najlepiej do końca - deklaruje rozgrywający reprezentacji Polski, Łukasz Żygadło.

W ostatnim spotkaniu Polacy uporali się z plasującym się na szarym końcu zespołem Egiptu. – W tym meczu walczyliśmy ze sobą, a nie z Egiptem. W naszej grze były przestoje, ale cieszę się, że w końcówkach to my byliśmy górą – mówi w rozmowie z Polsatem Sport Łukasz Żygadło.

Dziś biało-czerwoni są już w Tokio, mają chwilę odpoczynku przed najważniejszymi spotkaniami. – Teraz mamy dwa dni na zmianę otoczenia i złapanie koncentracji. Jesteśmy na pierwszym miejscu i chcemy grać jak najlepiej do końca – deklaruje rozgrywający reprezentacji Polski, który jednocześnie podkreśla, że nastroje w zespole dopisują, a każdy może liczyć na pomoc innych kolegów. – Atmosfera w zespole zawsze panowała dobra, od początku jesteśmy razem – dodaje siatkarz.

Kolejnym przeciwnikiem biało-czerwonych będzie reprezentacja Włoch, z którą podopieczni trenera Anastasiego już trzykrotnie przegrali w tym roku. Czy tym razem uda im się przełamać złą passę, pokonać Italię, a tym samym zapewnić sobie bilety do Londynu? – Koniec roku się zbliża i warto byłoby w końcu wygrać z Włochami. Najlepsza okazja ku temu jest na Pucharze Świata – zakończył Żygadło. 

źródło: inf. własna, Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved