Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kacper Piechocki: To było spore przeżycie

Kacper Piechocki: To było spore przeżycie

fot. archiwum

Kacper Piechocki został uznany najlepszym libero mistrzostw Wschodnioeuropejskiej Regionalnej Federacji Piłki Siatkowej (EEVZA) kadetów. 16-letni syn prezesa klubu z Bełchatowa wraz z reprezentacją kadetów wywalczył drugie miejsce w turnieju.

Statuetka na pewno cieszy, ale wolałbym mieć złoty medal za cały turniej niż tę nagrodę indywidualną – mówi Kacper Piechocki, który wraz z reprezentacją kadetów zdobył drugie miejsce mistrzostw Wschodnioeuropejskiej Regionalnej Federacji Piłki Siatkowej (EEVZA) kadetów. Młodzi Polacy okazali się słabsi tylko od Rosjan, ale syn prezesa PGE Skry nie miał sobie równych wśród libero. Uznano go najlepszym na tej pozycji.

Tajemniczy skrót EEVZA oznacza federację, w skład której wchodzi poza Polską 7 reprezentacji: Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Litwa, Łotwa, Rosja oraz Ukraina. Młodzi Polacy walczyli w ostatnim turnieju z rówieśnikami z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Estonii.

To co wydarzyło się w ostatnich dniach, było sporym przeżyciem. Najpierw krótkie zgrupowanie w Spale i wiadomość, że to ja będę grał, potem sam turniej i wszystko co z nim związane. Miło jest wysłuchać Mazurka Dąbrowskiego, stojąc w koszulce w narodowych barwach, z flagą na piersi. Przed meczem myśli się wprawdzie tylko o samym spotkaniu, ale potem to do ciebie dociera – mówi Kacper Piechocki, który jest też podporą PGE Skry w Młodej Pluslidze.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe, rozgrywki młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved