Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Pszczyński akcent w Japonii

Pszczyński akcent w Japonii

fot. archiwum

W Japonii trwa siatkarski turniej mężczyzn o Puchar Świata. W gronie 12 reprezentacji z całego globu są także biało-czerwoni. Z polską reprezentacją do Kraju Kwitnącej Wiśni poleciał również Wiesław Maroń, wiceprezes PLKS-u Pszczyna.

Wiceprezes ds. sportowych PLKS-u Pszczyna podczas turnieju w Japonii jest oczywiście lekarzem polskiej drużyny. Taka rola nie jest dla niego obca. Wiesław Maroń wielokrotnie uczestniczył z biało-czerwonymi w najważniejszych siatkarskich imprezach na świecie. Wspomnijmy tylko mistrzostwa świata w 2006 roku, kiedy kadra Raula Lozano zdobyła srebrny medal. Co ciekawe, przed pięcioma laty turniej też był rozgrywany w Japonii.

Mimo uczestnictwa w tak znakomitej imprezie Wiesław Maroń nie zapomina o PLKS-ie. W czasie meczu z Silesią Volley zostały odczytane pozdrowienia dla zespołu i kibiców, które przesłał wiceprezes klubu z Pszczyny. Co napisał? "Według czasu w Japonii mecz PLKS-u z Silesią rozpocznie się o drugiej w nocy. To będzie bardzo ważne spotkanie. Mocno trzymam kciuki za zespół, trenera i kibiców. Myślę, że Natalka już pomoże. Myślę, że ten mecz będzie trudniejszy niż w Pucharze Polski, ale damy radę. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i zapraszam przed telewizory by oglądać i kibicować naszej reprezentacji w Pucharze Świata".

Autor: Radosław Jeleńźródło: plkspszczyna.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved