Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka światowa > Michał Łasko: Teraz liczy się tylko drużyna

Michał Łasko: Teraz liczy się tylko drużyna

fot. archiwum

Michał Łasko, atakujący reprezentacji Włoch oraz Jastrzębskiego Węgla wg statystyk jest jednym z liderów włoskiej kadry. Sam zawodnik bagatelizuję tę sytuację, twierdząc, że najważniejszy jest dla niego wynik osiągnięty przez całą drużynę.

Michał Łasko jest synem Lecha Łasko, siatkarza, którzy w biało-czerwonych barwach zdobył w Montrealu olimpijskie złoto. Potomek reprezentanta Polski ma szansę zagrać na Igrzyskach Olimpijskich z tym, że w barwach Włoch – Myślę, że wyjazd na Igrzyska Olimpijskie jest marzeniem każdego, kto uprawia sport, także moim. Myślę, że tak samo myślał mój ojciec. Myślę, że on byłby bardzo zadowolony, gdybym ja mógł pójść w jego ślady i też zagrać na igrzyskach. Co prawda nie z kadrą Polski, ale zawsze pozostaję jego synem – uśmiechnął się atakujący Jastrzębskiego Węgla.

Najważniejszym celem dla drużyny jest zająć miejsce premiowane awansem na Igrzyska Olimpijskie. Jak to się uda, wtedy będę cieszył się z ewentualnego sukcesu indywidualnego. Teraz liczy się tylko drużyna – komentuje skromnie siatkarz, który wg statystyk jest jednym z najskuteczniejszych graczy w swojej drużynie.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka światowa, turnieje światowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved