Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Andrea Anastasi: Jestem dumny, że jestem trenerem tego zespołu

Andrea Anastasi: Jestem dumny, że jestem trenerem tego zespołu

fot. archiwum

Polacy pokonali dziś mistrzów olimpijskich nie tylko czysto siatkarskimi elementami. Coraz wyraźniej uwidacznia się świetna atmosfera w polskiej ekipie. - Jestem dumny, że jestem częścią tej drużyny - powiedział po meczu nie tylko Zbigniew Bartman.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): Jestem bardzo zadowolony, zdobyliśmy kolejne trzy punkty. Zagraliśmy dobry mecz. Zaczęliśmy dobrze i kontynuowaliśmy to do końca. Jestem dumny, że jestem trenerem tego zespołu.

Alan Knipe (trener reprezentacji USA): Wiadomo, że siatkówka to złożona gra. Może być również grą prostą. Polacy byli dzisiaj lepsi od nas przede wszystkim w rozegraniu oraz zagrywce. Nie mieliśmy żadnego rytmu gry dzisiaj. Nasi rywale naciskali na nas od początku do końca. Musimy obejrzeć video i uczyć się z niego. Jestem zawiedziony.

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): To kolejny szczęśliwy dzień dla Polski. Zdobyliśmy kolejne trzy punkty. Byliśmy skoncentrowani od początku do końca i dlatego też wygraliśmy w tym spotkaniu. Mieliśmy dobry blok i Bartman zagrał dzisiaj dobry mecz.Zbigniew Bartman (atakujący reprezentacji Polski): Nasz kapitan podsumował również moje odczucia co do tego meczu. Powiedział już wszystko. Jestem bardzo zadowolony oraz dumny, że jestem częścią tej drużyny.

Clayton Stanley (kapitan reprezentacji USA): Myśleliśmy, że Polacy zagrają dobry mecz. Zagrali kilka asów serwisowych i tym elementem wypracowali swoją przewagę. Narzucili nam swój styl gry i nie potrafiliśmy zagrać tak, jak chcieliśmy. Musimy obejrzeć video i potrenować.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved