Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Wypowiedzi po meczu w Muszynie

Wypowiedzi po meczu w Muszynie

fot. archiwum

Bardzo krótka była pomeczowa konferencja w Muszynie. Skupiono się przede wszystkim na gratulacjach kierowanych do Mistrzyń Polski, chwalono grę muszynianek oraz wytykano błędy, jakie popełniła drużyna z Mielca.

Iwona Kandora (KPSK Stal Mielec): – Chciałam pogratulować zespołowi z Muszyny dobrej gry, dobrej postawy na boisku. My miałyśmy bardzo duże chęci, myślę, że troszkę za duże i przeszkodziło nam to w dzisiejszej grze. Chciałyśmy powalczyć, ugrać seta… niestety się nie udało.

Agnieszka Rabka (Bank BPS Muszynianka Fakro): – Dziękuje za gratulacje w imieniu zespołu. Cieszymy się ze zdobycia trzech punktów. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu zrealizowałyśmy trochę więcej założeń, a nasza gra wyglądała lepiej niż trzy dni temu.

Adam Grabowski (KPSK Stal Mielec): – Mogę powiedzieć, że chcieliśmy się pokusić o wygranie jednego seta, jak można jednego to czemu nie drugiego, a drugi to już wiadomo o co chodzi. Ekipa z Muszyny wykorzystała błędy z naszej strony czyli brak przyjęcia. Muszyna nie pozwoliła nam nawiązać wyrównanej walki. Jakiś cień nadziei był w trzecim secie, zaczęliśmy dobrze grać no ale zabrakło w końcówce zimnej głowy. Gratulacje dla Muszyny że tego seta tak spokojnie odwróciły.Bogdan Serwiński (Bank BPS Muszynianka Fakro): – Cieszę się bardzo że wygraliśmy ten mecz spokojnie. Myślę, że kluczem do zwycięstwa była nasza rzetelna i konsekwentna gra, unikanie błędów. Dzisiaj, przy naszej konsekwentnej grze, niewiele zespołów byłoby w stanie poradzić sobie z nami.

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved