Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Ciesielska: Uwierzyć wreszcie we własne możliwości

Katarzyna Ciesielska: Uwierzyć wreszcie we własne możliwości

fot. archiwum

Budowlane Łódź po porażce z Muszyną musiały uznać wyższość ekipy z Sopotu - Może to te ostatnie porażki siedzą nam w głowach i dlatego jesteśmy trochę przybite- o ostatnich wynikach i grze swojego zespołu mówiła Katarzyna Ciesielska.

W spotkaniu 7. kolejki rozgrywek PlusLigi Kobiet siatkarki Budowlanych Łódź 1:3 uległy ekipie Trefla Sopot. – Mogę powiedzieć ogólnie, że w pewnych momentach brakuje nam trochę waleczności. Po nieudanej akcji spuszczamy głowy i może to właśnie to o tym decyduje. Nie jesteśmy pewne siebie, nie wierzymy w swoje umiejętności – o przyczynach porażki po spotkaniu mówiła Katarzyna Ciesielska, dodając, że na wyciąganie konkretnych wniosków jest jednak za wcześnie. Szukając największych mankamentów w grze swojego zespołu brazylijska środkowa Budowlanych – Luana de Paula- zwróciła uwagę na ilość popełnionych niewymuszonych błędów własnych.- Ja mogę mówić tylko za siebie. Nie zagrałam dziś dobrego spotkania. W meczu było za dużo zepsutych zagrywek, dużo błędów, no i problemy z koncentracją. To nam przeszkodziło – dodała.

Po 7. kolejkach siatkarki z Łodzi zajmują odległe 7. miejsce w tabeli, jak przyznaje Katarzyna Ciesielska teraz kluczem do sukcesu podopiecznych trenera Mauro Massaciego jest przeniesienie formy i gry prezentowanej na co dzień na treningach na ligowe parkiety. – Na treningach rzeczywiście to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Jak na razie nie potrafimy jeszcze tego w stu procentach przenieść na mecz. Może to te ostatnie porażki siedzą nam w głowach i dlatego jesteśmy trochę przybite. Chcemy grać, ale chyba głowy nam trochę przeszkadzają – dodała zawodniczka.

Ekipę z Łodzi po zakończeniu sezonu 2010/2011 dotknęły znaczne zmiany kadrowe – Czas robi swoje. Dogadujemy się coraz lepiej. Tutaj na atmosferę nie możemy narzekać. Potrzeba nam chyba tylko fajnego zwycięstwa, żeby uwierzyć wreszcie we własne możliwości – mówiła o zgraniu zespołu Ciesielska. Jedną z największych zmian była przeprowadzona na stanowisku trenera, włoską myśl szkoleniową w szeregach Budowlanych od tego sezonu wprowadza Mauro Messaci. Jak współpracę z trenerem oceniają jego podopieczne? – Nie oszukujmy się jest to jednak ten włoski temperament. Ma to miejsce nie tylko jeśli chodzi o te złe akcje, w drugą stronę jest tak samo. Jeśli są jakieś chwile radości, to także się unosi. Jest bardzo ekspresyjny, ale to bardzo pozytywne – zakończyła Katarzyna Ciesielska.źródło: budowlanilodz.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved