Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Trenerzy i kapitanowie po meczu PTPS z MKS Dąbrowa Górnicza

Trenerzy i kapitanowie po meczu PTPS z MKS Dąbrowa Górnicza

fot. archiwum

- Dzisiejszego spotkania nie można nazwać meczem. Nie było nas w żadnym elemencie gry, nie zagraliśmy dobrze - stwierdził trener PTPS, Mirosław Zawieracz, po przegranej z MKS Dąbrowa Górnicza. Waldemar Kawka cieszył się z wyniku i gry swojego zespołu.

Po meczu powiedzieli:

Agnieszka Kosmtaka (kapitan PTPS Piła): – Gratuluję zespołowi z Dąbrowy Górniczej dzisiejszego zwycięstwa. Naszej gry i postawy na boisku wolałabym nie komentować. Wynik dzisiejszego meczu świadczy o tym, że mecz się odbył a my nie zagrałyśmy go. Mam nadzieję, że nasz piątkowy mecz będzie zupełnie inny i lepszy w naszym wykonaniu.

Magdalena Śliwa (kapitan MKS Dąbrowa Górnicza): – Jestem w odmiennym nastroju niż moja przedmówczyni. Jestem bardzo szczęśliwa i zadowolona, że po meczu który zupełnie nam nie wyszedł w Bielsku-Białej potrafiłyśmy się odbudować, zrealizowałyśmy wszystkie założenia taktyczne. Spodziewałyśmy się większego oporu ze strony przeciwnika, ale widocznie nasza dobra gra uniemożliwiła drużynie z Piły podjąć wyzwanie i cieszę się, że grało nam się szybko, łatwo i przyjemnie.



Mirosław Zawieracz (trener PTPS Piła): – Przyłączam się do gratulacji i podsumowania tego spotkania przez Agnieszkę Kosmatkę. Dzisiejszego spotkania nie można było nazwać meczem. Nie było naszej drużyny w żadnym elemencie gry, nie zagraliśmy dobrze. Przyjechaliśmy na ten mecz, on się odbył w godzinę i dziesięć minut, podpisaliśmy protokoły i wracamy. Musimy się zebrać na najbliższe, piątkowe spotkanie.

Waldemar Kawka (trener MKS Dąbrowa Górnicza): – Dziękuję za gratulacje, bardzo się cieszę z tego zwycięstwa, gdyż zeszła z nas presja po meczu w Bielsku-Białej. Życzyłbym sobie, aby zespół grał na takim poziomie we wszystkich spotkaniach tak konsekwentnie od pierwszej do ostatniej piłki. Drużyna z Piły niejednokrotnie udowadniała, że jest groźną drużyną.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved