Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Po meczu w Bydgoszczy wszyscy zadowoleni

Po meczu w Bydgoszczy wszyscy zadowoleni

fot. archiwum

Po meczu w Bydgoszczy wszyscy sobie wzajemnie gratulowali. Bydgoszczanie siatkarkom z Muszyny zwycięstwa, trener i zawodniczki Muszynianki ambitnej postawy i wygranych dwóch setów. - Każdy zdobyty punkt się dla nas liczy - przyznał Rafał Gąsior.

Na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli:

Agnieszka Rabka (kapitan zespołu z Muszyny): – Przyjechałyśmy tu dzisiaj po to, żeby zdobyć trzy punkty. Jednak zespół z Bydgoszczy postawił dość wysoko poprzeczkę i wywalczył jedno oczko. Można powiedzieć, że własne błędy w drugim i trzecim secie były przyczyną porażki i że wywozimy stąd tylko dwa punkty.

Magdalena Mazurek (kapitan zespołu z Bydgoszczy): – Gratuluję zwycięstwa za dwa punkty zespołowi z Muszyny. Naszej drużynie pozostaje natomiast radość z jednego oczka, jakie udało nam się dzisiaj zdobyć. W czwartym secie nie potrzebnie zdarzył nam się przestój od początku, który wybił nas z rytmu. Zabrakło nam troszeczkę chłodniej głowy i w pewnych momentach cierpliwości. Myślę, że oddałyśmy dużo serca i grałyśmy z determinacją mimo, że po drugiej stronie był zespół w którym występuje wiele kadrowiczek.Bogdan Serwiński (trener zespołu z Muszyny): – Gratulacje dla trenera i zespołu z Bydgoszczy za serce, ambicję i determinację. Można było na taką postawę z przyjemnością patrzeć, mimo, że był to nasz dzisiejszy rywal. Takie elementy zawsze warto docenić. Mimo wszystko cieszę się, że po przegraniu drugiej i trzeciej odsłony meczu, potrafiliśmy podnieść się i zagrać w dalszej części pojedynku poprawnie.

Rafał Gąsior (trener zespołu z Bydgoszczy): – Gratulacje za zwycięstwo dla drużyny przeciwnej. To jest dla nas ważne, że oprócz tego, iż udało nam się dzisiaj wywalczyć punkt usłyszeliśmy takie słowa z ust trenera drużyny przeciwnej. Każdy zdobyty punkt się dla nas liczy. Swoją grą chcemy przyciągnąć kibiców do hali.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved