Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mauro Masacci: Mieliśmy problemy z kończeniem piłek

Mauro Masacci: Mieliśmy problemy z kończeniem piłek

fot. archiwum

- Udało się, ale nie było to wszystko, na co nas stać - stwierdził po wygranej w Łodzi trener Alessandro Chiappini. - W każdym elemencie mamy coś do poprawy, musimy zacząć od jutra - przyznała kapitan Budowlanych, Karolina Kosek.

Na pomeczowej konferencji prasowej powiedzieli:

Izabela Bełcik (Atom Trefl Sopot): – Bardzo cieszę się, że mogłyśmy wygrać mecz na tak trudnym terenie, bo jest to specyficzna hala. Zawsze przeciwnikowi gra się tutaj źle. Dwa pierwsze sety były na naszą korzyść i wszystko szło po naszej myśli. W trzecim secie troszkę się zdekoncentrowałyśmy, w końcówce szczęście sprzyjało przeciwnikowi. Czwarty set to dokończenie naszej myśli taktycznej z dwóch pierwszych setów.

Karolina Kosek (Budowlani Łódź): – Gratuluję zwycięstwa Atomowi, udało nam się tylko w jednym secie w ogóle podjąć walkę. Niestety przeciwniczki od początku dyktowały warunki. W każdym elemencie mamy coś do poprawy, musimy zacząć od jutra.Alessandro Chiappini (trener Atomu Trefl Sopot): – Dziękuję za gratulacje, cieszę się ze zwycięstwa. Problemem było to, że część zawodniczek przyjechała bardzo zmęczona po grach w Pucharze Świata i w preeliminacjach olimpijskich. Specjalny nacisk kładliśmy na to, by zespół po takiej przerwie dobrze funkcjonował. Udało się, ale nie było to wszystko, na co nas stać.

Mauro Masacci (trener Budowlani Łódź): – Było lepiej niż ostatnio w przyjęciu, ale nie w ataku. Trzeba nad tym pracować. Mieliśmy problemy z kończeniem piłek. Najważniejsze zawodniczki, m.in. Karolina Kosek nie zagrały na odpowiednim poziomie w ataku. Karolina jest naprawdę ważną zawodniczką, ale chciałbym widzieć, że gra bardzo dobrze, bo niestety nie zawsze tak jest. Oczywiście nie dotyczy to tylko Kosek.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved