Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Krystyna Strasz: Z meczu na mecz będziemy grały coraz lepiej

Krystyna Strasz: Z meczu na mecz będziemy grały coraz lepiej

fot. archiwum

- Odniosłyśmy łatwe zwycięstwo. Spodziewałyśmy się większej walki i oporu ze strony rywala - powiedziała po wygranym bez większego problemu  wczorajszym spotkaniu z PTPS Piła libero drużyny z Dąbrowy Górniczej, Krystyna Strasz.

Odniosłyście szybkie i przekonywujące zwycięstwo, chyba nie spodziewałyście się takiego przebiegu tego spotkania.

Krystyna Strasz: – Odniosłyśmy dzisiaj łatwe zwycięstwo, spodziewałyśmy się większej walki i oporu ze strony rywala. Cieszę się, że wygrałyśmy, zmazałyśmy „plamę" z Bielska-Białej i odbudowałyśmy własne morale.

Porażka w Bielsku-Białej była trochę na własne życzenie ponieważ prowadziłyście w pierwszym secie 20:13 i pozwoliłyście BKS-owi odbudować się i wygrać pierwszą partię, a potem cały mecz.– Dokładnie tak było, pierwszy set miał bardzo duże znaczenie w tamtym spotkaniu, przegrałyśmy go na własne życzenie. Do meczu z PTPS Piła chciałyśmy się bardzo dobrze przygotować i to nam się udało.

Nie pozostawiłyście żadnych złudzeń rywalkom, kto był lepszy bowiem różnica 36 punktów w trzech setach to bardzo duża przewaga.

– Cieszę się, że udało nam się zakończyć to spotkanie w trzech partiach i nie trzeba było wkładać wiele sił w to spotkanie ponieważ w sobotę czeka nas ciężki i ważny mecz we Wrocławiu.

Po meczu z PTPS rozegracie trzy mecze ważne mecze: kolejno z Gwardią we własnej hali, następnie w Łodzi i Bydgoszczy. Spotkania te będą miały duży wpływ na układ tabeli.

– Teraz nie ma łatwych meczów, wszystkie spotkania są ważne i wszystkie będą trudne. Dzisiejszy mecz okazał się być łatwiejszy.

Warto dodać, ze dzisiaj stanowiłyście zgrany monolit, jedna zawodniczka wspomagała drugą, nie widać było żadnych przestojów, a trener Kawka nie wziął ani jednej przerwy na żądanie.

– Stanowimy dobrą drużynę, a porażka w Bielsku-Białej ma też swoje dobre strony bowiem im niżej się upadnie tym wyżej się potem drużyna podnosi. Mam nadzieję, ze z meczu na mecz będziemy grały coraz lepiej.

 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved