Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Anna Werblińska: Spodziewałyśmy się ciężkiego spotkania

Anna Werblińska: Spodziewałyśmy się ciężkiego spotkania

fot. archiwum

- Spodziewałyśmy się ciężkiego spotkania, tym bardziej, że jest to specyficzna hala. Dziewczyny z Bydgoszczy bardzo dobrze grały w ostatnim czasie, wiedziałyśmy, że nie będzie to łatwy pojedynek - mówiła Anna Werblińska po meczu z Pałacem.

Czy przed rozpoczęciem dzisiejszego spotkania przypuszczałyście, że ten pojedynek może rozstrzygnąć się dopiero w tie-breaku? Czy liczyłyście na komplet punktów w tym meczu?

Anna Werblińska:Ciężko powiedzieć. Tak naprawdę każdy zespół przyjeżdża, żeby wygrać za trzy punkty. Spodziewałyśmy się ciężkiego spotkania, tym bardziej, że jest to specyficzna hala. Dziewczyny z Bydgoszczy bardzo dobrze grały w ostatnim czasie, także zdawałyśmy sobie sprawę, że nie będzie to łatwy pojedynek.

Wraca pani do gry po kontuzji. Czy trzytygodniowa przerwa w PlusLidze Kobiet pomogła pani?Mojej osobie na pewno tak. Miałam zastrzyk i dwa tygodnie przerwy, więc zapewne troszkę wybiło mnie to z rytmu. Tak naprawdę trenuje niecałe dwa tygodnie, więc do formy trochę brakuję, ale staram się jak mogę. Niestety urazy są wpisane w nasz zawód. Mam nadzieję, że to była już ostatnia kontuzja.

Wielki krokami zbliżają się rozgrywki Ligi Mistrzyń. Dla waszego zespołu awans do Final Four, będzie chyba jednym z celów postawionych na ten sezon?

Do Final Four tak naprawdę jest jeszcze daleka droga. Przede wszystkim teraz przed nami spotkania grupowe. 30 listopada rozpoczynamy te rozgrywki. Także myślę, że do spotkań grupowych będziemy w wysokiej formie i zaprezentujemy dobrą siatkówkę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved