Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Zmiana w Murowanej Goślinie – Archangielska za Janczaka

Zmiana w Murowanej Goślinie – Archangielska za Janczaka

fot. archiwum

Krzysztof Janczak nie jest już trenerem pierwszoligowych siatkarek Piecobiogazu Murowana Goślina. Po słabych wynikach, zarząd podziękował temu trenerowi W kolejnych meczach grającym szkoleniowcem zespołu będzie Irina Archangielska.

Celująca w awans do ekstraklasy drużyna z Murowanej Gośliny na razie zawodzi. Przegrała już trzy spotkania, między innymi ulegając niespodziewanie na własnym parkiecie akademiczkom z Krakowa. Czarę goryczy przelała jednak sobotnia porażka ligowa z Chemikiem w Policach. Zarządu klubu nie przekonało odniesione dzień później zwycięstwo nad tym samym zespołem w Pucharze Polski. W wydanym we wtorek komunikacie czytamy: "Zarząd uznał, że awans do PlusLigi Kobiet nadal jest celem zespołu możliwym do osiągnięcia w aktualnym składzie. Uznano także, że do osiągnięcia tego celu niezbędne są zmiany w sposobie wykorzystania potencjału sportowego zespołu i w związku z tym Zarząd Klubu z dniem 22 listopada 2011 roku za porozumieniem stron rozwiązał umowę z trenerem Panem Krzysztofem Janczakiem".

W kolejnych meczach zespół z Murowanej Gośliny poprowadzi już Irina Archangielska, która będzię łączyć szkoleniową funkcję z występami na pozycji rozgrywającej. W nowej roli zadebiutuje ona w sobotnim starciu Piecobiogazu z AZS Politechniką Radom.źródło: wielkopolskisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved