Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marek Kardoš: Trenujemy bardzo ciężko

Marek Kardoš: Trenujemy bardzo ciężko

fot. archiwum

- Jestem bardzo zadowolony z dwóch ostatnich tygodni, które wspólnie przepracowaliśmy z chłopakami. Zawodnicy bardzo ciężko trenowali, co więcej widać jak pozytywnie wpływa to na całą drużynę - mówi Marek Kardos, trener Tytana AZS Częstochowa.

Na początek gratuluję wygranego sparingu ze Skrą Bełchatów. Mistrz kraju pokonany. A wracając do meczu, to po zawodnikach widać, że ciężkie treningi przynoszą efekty.

Marek Kardos:Dziękuje. Trzeba zaznaczyć, że w Skrze brakowało czterech zawodników, niemniej każde zwycięstwo nad zawodnikami z Bełchatowa cieszy i motywuje. Tym bardziej, że nawet druga szósta bełchatowian jest bardzo mocna. My trenujemy bardzo ciężko. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tych dwóch ostatnich tygodni, które wspólnie przepracowaliśmy z chłopakami. Zawodnicy bardzo ciężko trenowali, co więcej widać jak pozytywnie wpływa to na całą drużynę. Mam nadzieję, że taka postawa i forma przełoży się także na mecze ligowe.

Powtarza się ta sama sytuacja, która miała miejsce najpierw w Rzeszowie potem w Częstochowie, w meczu z Gdańskiem, że gdy na boisko wchodzi Michał Kamiński i Kuba Oczko to zespół zaczyna wygrywać. Czy można to tłumaczyć tym, że oni są ze sobą lepiej zgrani?Myślę, że należałoby to wytłumaczyć tylko tym, że Bartek Janeczek nie jest w formie. Po tej stronie leży problem. Ja oczywiście muszę jeszcze to dokładnie przeanalizować. Jednak nie widziałbym tutaj winy Fabiana Drzyzgi czy Kuby Oczko, że są oni mniej lub bardziej zgrani z zespołem. Przed nami sparingi i już wiem, że będziemy w tych meczach sprawdzać różne ustawienia. Na pewno Michał Kamiński będzie grał z Fabianem Drzyzgą, a Kuba Oczko z Bartkiem Janeczkiem. Bartek musi się po prostu przełamać. On ma u mnie zaufanie nadal, ale teraz swoją postawą musi pokazać, że można na niego liczyć. Na szczęście mamy takiego zawodnika jak Michał Kamiński, który nie odczuwa na sobie żadnej presji, jest w formie, wychodzi na boisko i pomaga drużynie.

Cały wywiad Katarzyny Porębskiej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved