Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Problemy gorzowian z nowym trenerem

Problemy gorzowian z nowym trenerem

fot. archiwum

Pomimo wcześniejszych zapowiedzi, Krzysztof Kocik jeszcze przez tydzień będzie pełnił w Rajbud GTPS podwójną rolę - zawodnika i trenera. Zarząd nie wybrał szkoleniowca, choć w grę wchodziło kilka nazwisk, m.in. Radosław Maciejewicz.

Przypomnijmy że w Rajbud GTPS pierwszego szkoleniowca nie ma od początku listopada, kiedy zaniemógł Andrzej Stanulewicz.

Początkowo Krzysztof Kocik miał pełnić rolę „strażaka" chwilowo, ale konieczność podjęcia przez Stanulewicza długotrwałego leczenia sprawiła, że gorzowski klub musi szukać nowego trenera na stałe.

Zdecydowaliśmy, że nie będziemy robić nerwowych ruchów i ten czas przeznaczymy na naprawę sytuacji. Do przyszłego poniedziałku powinna być wyjaśniona kwestia trenera, lista kandydatów jest długa, niedawno pojawiła się opcja polskiego szkoleniowca pracującego ostatnio w lidze francuskiej. Możemy się też spodziewać pewnych decyzji jeśli chodzi o sam zespół – powiedział wiceprezes GTPS, Krzysztof Śmigiel.Oprócz wspomnianego przez wiceprezesa szkoleniowca, w grę wchodzą m.in. Radosław Maciejewicz, członek wielkiej drużyny Stilonu z lat 1997-2000, w sezonie 2005/2006 grający asystent Andrzeja Stanulewicza w GTPS oraz Robert Szczerbaniuk były środkowy reprezentacji Polski, który po zeszłym sezonie (grał w Farcie Kielce) zakończył sportową karierę.

Na razie jednak Kocik poprowadzi GTPS w meczach z Krispolem Września w Pucharze Polski i BBTS Bielsko-Biała w lidze.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved