Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Andrea Anastasi: Jestem zadowolony z pierwszego zwycięstwa

Andrea Anastasi: Jestem zadowolony z pierwszego zwycięstwa

fot. archiwum

W swoim pierwszym spotkaniu w Pucharze Świata Kubańczycy musieli uznać wyższość Polaków. - Wykonaliśmy świetną robotę w ataku, zagrywce i obronie, więc jestem zadowolony ze zwycięstwa - mówił po wygranym 3:0 meczu Marcin Możdżonek.

Andrea Anastasi (trener reprezentacji Polski): – Jestem zadowolony z tego pierwszego zwycięstwa. Jest to trudny turniej. Graliśmy dzisiaj dobrze. Byliśmy bardzo skoncentrowani i to jest najważniejsze.

Orlando Samuels Blackwood (trener reprezentacji Kuby): – Popełniliśmy dziś zbyt wiele niewymuszonych błędów. Nie stworzyliśmy własnego rytmu gry. Nasz występ był bardzo zły. Oni grali dobrze i było to powodem takiego wyniku. Mamy młody zespół, a ten turniej jest dużą szansą na zdobycie doświadczenia.

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): – Zagraliśmy dobrze. Nasza taktyka była dobra. Wykonaliśmy świetną robotę w ataku, zagrywce i obronie, więc jestem zadowolony ze zwycięstwa.Wilfredo Leon (kapitan reprezentacji Kuby): – Dzisiaj był pierwszy mecz. Nie poszedł on zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mamy młody zespół. Pierwszy mecz zawsze wygląda jak ten. Musimy zmienić nasze nastawienie w następnym spotkaniu.

źródło: FIVB, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved