Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mauro Masacci: Nie lubię wypowiadać się na temat sędziów, ale…

Mauro Masacci: Nie lubię wypowiadać się na temat sędziów, ale…

fot. archiwum

Po konfrontacji Muszynianki Muszyna z siatkarkami Budowlanych Łódź w wypowiedziach zarówno zawodniczek jak i trenerów nie było widać wielkiego zadowolenia. Szkoleniowcy obu zespołów skomentowali także kontrowersyjne decyzje sędziów.

Joanna Mirek (Organika Budowlani Łódź): Na początku chciałam pogratulować trenerowi i Agnieszce oraz całemu zespołowi zwycięstwa. Nam kompletnie ten mecz nie wyszedł . Myślę, że głównie możemy narzekać na słabe przyjęcie, a jeżeli nie ma przyjęcia nie ma gry. Ten element u nas dzisiaj słabo funkcjonował. Ten mecz obnażył wszystkie problemy jakie jeszcze mamy i nad którymi musimy jeszcze dużo pracować.

Agnieszka Rabka (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna): Dziękuję za gratulacje, cieszymy się niezmiernie z tych trzech punktów zdobytych u siebie. Po krótkiej miesięcznej przerwie w rozgrywkach wydaje mi się, że jak na pierwszy nasz mecz wspólny wypadłyśmy całkiem nieźle. Mam nadzieję, że dalsze treningi we wspólnym gronie będą nam pomagały w dojściu do wysokiej formy.

Mauro Masacci (Organika Budowlani Łódź): Dzisiaj przyjęcie mieliśmy bardzo złe, popełniliśmy wiele błędów w tym elemencie. Według mnie Muszyna jest drużyną najlepiej zagrywającą w lidze. Nasza libero popełniła pięć błędów w przyjęciu. To za dużo, nie powinno jej się tyle zdarzyć. Nie lubię wypowiadać się na temat sędziów, ale dzisiejszych nie lubię, zwłaszcza pierwszego.Bogdan Serwiński (Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna): Bardzo dziękuje za gratulacje. No cóż…z wyniku jestem zadowolony, z gry troszeczkę mniej. Jestem trochę z niej zadowolony. Pierwszego sędziego lubię, drugiego zresztą też.

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved