Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Łukasz Żygadło: Jesteśmy gotowi aby dać z siebie wszystko

Łukasz Żygadło: Jesteśmy gotowi aby dać z siebie wszystko

fot. archiwum

Reprezentacja Polski rozpoczęła ostatni etap przygotowań do Pucharu Świata. Rozgrywający Łukasz Żygadło opowiada o aklimatyzacji w Kraju Kwitnącej Wiśni oraz o oczekiwaniach, jakie stawia sobie trzecia drużyna Europy przed rozpoczęciem turnieju.

– Nasze dotychczasowe przygotowania do tego turnieju przebiegały bardzo pozytywnie – mówi rozgrywający reprezentacji Polski. – Przyjechaliśmy bardzo wcześnie do Japonii, ale było to konieczne, aby przystosować się do zmiany czasu – mówi Łukasz Żygadło. Reprezentanci Polski wyruszyli w podróż do odległej Japonii w poniedziałkowy poranek, by kilkanaście godzin później zameldować się w kraju Kwitnącej Wiśni.

– Po czterech dniach pracy czujemy się zdecydowanie lepiej – przyznaje reprezentant Polski. – Dzisiaj oficjalnie poczuliśmy klimat tego turnieju, ponieważ przenieśliśmy się do hotelu, w którym zakwaterowane są pozostałe reprezentacje, z którymi zmierzymy się w najbliższych dniach – dodaje Żygadło. Jakie panują nastroje w obozie polskiej drużyny przed rozpoczęciem turnieju? – Jesteśmy gotowi, aby dać z siebie wszystko, a co za tym idzie, postaramy się o dobry wynik z drużyną narodową – podkreśla brązowy medalista Mistrzostw Europy.

* Anna Jabłczyk (przegladligowy.com)źródło: przegladligowy.com, trentinovolley.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved