Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Jacek Skrok: Będziemy walczyć o każdą piłkę, o każdy punkt

Jacek Skrok: Będziemy walczyć o każdą piłkę, o każdy punkt

fot. archiwum

Bardzo poważne nastawiają się do meczu z SMS-em Sosnowiec siatkarki Jadaru AZS Politechnika Radom. - W tym spotkaniu będziemy chcieli się podbudować, nabrać pewności siebie - zapowiada trener beniaminka I ligi kobiet, Jacek Skrok.

Dość zaskakujący był wynik w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie miejscowa Jedynka pokonała Jadar AZS 3:1.

Jacek Skrok:Nie wyobrażałem sobie, że jadąc do Aleksandrowa Łódzkiego nie przywieziemy do domu punktów. Po pierwszym bardzo dobrym secie w naszym wykonaniu, w kolejnej partii siatkarki Jedynki pokazały się niezłej strony. Przede wszystkim ambitnie walczyły nie dając się zepchnąć do defensywy, dobrze zagrywały, a my nie potrafiliśmy odpowiedzieć tymi samymi argumentami. W efekcie to mój zespół został zepchnięty do obrony. Nie mógł przeciwstawić się agresywnie grającym rywalkom.

To są grzechy, które co jakiś czas pojawiają się w naszej grze i nie możemy sobie z tym poradzić. Nie realizujemy wszystkich założeń przedmeczowych jakie omawiane są na odprawach. Dziewczyny nie potrafią się odbudować po przegranych akcjach i wciąż popełniają zbyt wiele błędów własnych.Jakie nastroje panują przed meczem z SMS-em Sosnowiec?

W tym meczu chcielibyśmy zdobyć bardzo ważne dla nas trzy punkty. Chcemy się też zrehabilitować za ostatnie, nieudane występy. Mamy o tyle trudność, że w zespole jest kilka zawodniczek zmagających się z drobnymi urazami. Te kontuzje powodują, że nie będą one mogły one zagrać na 100%. Pomimo tych przeciwności nastroje w zespole są bojowe!

W tym meczu pana siatkarki mogłyby się podbudować przed kolejnymi bardzo ważnymi spotkaniami?

W ciągu kilkunastu dni mamy pewną gradację siły przeciwnika. W piątek gramy z SMS-em Sosnowiec. Dla mnie to bardzo dobry termin, gdyż kilku dziewczynom trzeba założyć blokady. Mocno wierzę, że na następne mecze zdążą już dojść do siebie. W spotkaniu z uczennicami z Sosnowca będziemy chcieli się podbudować, nabrać pewności siebie, a następnie rozegrać dobry mecz pucharowy z Armaturą Eliteski AZS UE. Później czeka nas mecz w Murowanej Goślinie. Do tych spotkań przygotowujemy się z nastawieniem, aby walczyć o każdą piłkę, set, punkty. I z takim nastawieniem wyjdziemy na boisko.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved