Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Włosi bez Bariego na Puchar Świata?

Włosi bez Bariego na Puchar Świata?

fot. archiwum

W związku z nieszczęśliwym wypadkiem, jaki miał miejsce na popołudniowym treningu reprezentantów Italii, występ Andrei Bariego w Pucharze Świata stanął pod znakiem zapytania. Zależnie od wyników badań jego miejsce może zająć Gabrielle Maruotti.

Na dzisiejszym popołudniowym treningu włoskich siatkarzy w Tokio doszło do nieprzyjemnego wypadku, podczas którego Andrea Bari zderzył się przypadkowo z Simone Parodim. Zderzenie to było na tyle nieszczęśliwe, iż poskutkowało urazem barku libero „Squadra Azzurra” i Itasu Diatec Trentino. Bari niemal natychmiast udał się wraz z doktorem Benellim do najbliższego szpitala, by przeprowadzić szczegółowe badania, od wyników których zależeć będzie jego udział w Pucharze Świata.

W związku z zaistniałą sytuacją do Japonii udał się przyjmujący M. Roma Volley, Gabrielle Maruotti, którego trener Mauro Berruto „dowołał” w trybie awaryjnym na wypadek gdyby kontuzja Bariego okazała się być na tyle poważna, że uniemożliwiłaby mu występ w Pucharze Świata. Czas na ewentualne podanie nowej kadry włoski szkoleniowiec ma do przyszłej soboty.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved