Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Marcin Lubiejewski: Wieluń robi problemy

Marcin Lubiejewski: Wieluń robi problemy

fot. archiwum

Marcin Lubiejewski, który miał dołączyć do ekipy GTPS-u Gorzów i zastąpić na pozycji pierwszego atakującego, leczącego kontuzję Pawła Maciejewicza, może mieć z tym większy problem niż myślał. Jego były klub nie chce wydać jego karty zawodnika.

Marcin Lubiejewski trenował z zespołem z Gorzowa z zamysłem wyjazdu zagranicę. Kiedy jednak kontuzji doznał Paweł Maciejewicz klub zaproponował mu dołączenie do drużyny. Początkowo spodziewano się, że atakujący wzmocni zespół już w najbliższej kolejce, jednak okazuje się, że to będzie nieco trudniejsze.

Oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo. Czekamy na ruch klubu z Wielunia, który jest w posiadaniu mojej karty. Mają jakiś problem. Niestety powiedzieli, że będą utrudniać moje zarejestrowanie. Cała procedura może zająć nawet 3-4 tygodnie. Mają żal do wszystkich zawodników, którzy odeszli z klubu i złożyli sprawę do sądu. Teraz to jest typowe robienie na złość. Powiedziano mi prosto w twarz, że będziemy to przedłużać. Dobrej woli z tamtej strony na pewno nie będzie – wyjaśniał zawodnik na antenie Radia Zachód.

Co innego twierdzi Krzysztof Śmigiel.Już jesteśmy umówieni z klubem, że atakujący dostanie zwolnienie, aby móc grać w Gorzowie. W czwartek i piątek będziemy mieć faksowe zamieszanie, bo planujemy załatwić od razu sprawę z PZPS. Wszystkie nasze działania mają sprawić, że Marcin zagra w Pile. To jest możliwe, ale w tym momencie jeszcze niepewne – wyjaśniał na łamach portalu 66-400.pl działacz gorzowskiego klubu.źródło: 66-400.pl, inf. własna, Radio Zachód

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved