Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Puchar Świata > Paweł Zatorski: Nie chciałbym prorokować

Paweł Zatorski: Nie chciałbym prorokować

fot. archiwum

- Liczymy na walkę. Na pewno będzie to ciężki turniej - mówi przed rozpoczęciem rozgrywek w Japonii Paweł Zatorski. Młody libero w miniony weekend miał okazję zaprezentować się w reprezentacyjnej koszulce i ma nadzieje na czynny udział w Pucharze Świata.

Gratulujemy występu. Czy spodziewałeś się, że będzie to taki zacięty, pięciosetowy mecz?

Paweł Zatorski:Już w pierwszym spotkaniu, jak wszedłem na boisko, to po cichu sobie marzyłem, abyśmy zagrali pięć setów, ale cieszyłem się, że wygraliśmy w trzech partiach. W sobotę, te moje ciche pragnienia, aby pograć sobie dłużej, spełniły się. Fajnie, że była ku temu okazja. Szkoda, że w takich okolicznościach. Krzysztof Ignaczak miał kontuzję. Choć dzisiaj praktycznie już był chyba gotowy do gry i na pewno nic mu nie będzie i z tego się bardzo cieszę.

Jak oceniasz swój występ?Tak naprawdę, to ciężko mi tutaj cokolwiek powiedzieć. Myślę, że pierwsze dwa sety, ogólnie jako zespół, zagraliśmy trochę sennie. Później się rozkręciliśmy i daliśmy coś więcej od siebie. Ważne, że udało nam się doprowadzić do tie-breaka, bo obraz po meczu byłby nieciekawy. Szkoda, że nasza walka zakończyła się przegraną.

Jak oceniasz swoje szanse na występ w Japonii?

Nie chciałbym prorokować. Myślę, że jest dużo spotkań i na pewno trener będzie robił roszady w zestawieniach. Nie mówię, że akurat na mojej pozycji, bo Igła także w Lidze Światowej, gdzie było również dużo spotkań, grał mecze i wszystko wytrzymywał i nie było żadnych zmian.

* rozmawiała Dorota Szturm de Hirszfeld
* cały wywiad w serwisie PlusLiga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Puchar Świata, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved