Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Koniec laby mistrzów Polski

Koniec laby mistrzów Polski

fot. archiwum

Wykorzystując przerwę w rozgrywkach PlusLigi na siatkarski Puchar Świata trener PGE Skry Bełchatów po ostatnim meczu ligowym w Jastrzębiu-Zdroju dał mistrzom Polski wolne. We wtorek po południu laba się jednak skończyła.

Właśnie we wtorek siatkarze PGE Skry spotkają się na pierwszych po dziewięciodniowej przerwie zajęciach. Zabraknie jednak kilku graczy, bo nie będzie reprezentantów – Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Paweł Zatorski i Marcin Możdżonek będą w tym czasie w Japonii, podobnie jak powołany do reprezentacji Serbii Aleksandar Atanasijević. Natomiast, holenderski środkowy PGE Skry Wytze Kooistra walczyć będzie ze swoją reprezentacją w preeliminacjach olimpijskich.

Pozostali gracze mieli stawić się na godz. 16 w klubie. Najbardziej pracowicie przerwę spędzał Michał Bąkiewicz, który nadrabiał zaległości spowodowane wcześniejszą chorobą. Pozostali gracze wypoczywali. Najdalej, bo w Hiszpanii, wolne dni spędzał rozgrywający Miguel Falasca. Z kolei w rodzinnym Pucku, nad polskim morzem wypoczywał Daniel Pliński.

Przez najbliższe trzy tygodnie gracze PGE Skry będą przygotowywali się do drugiej części sezonu. Rozegrają też kilka meczów sparingowych. Najbliższy, już w sobotę, z AZS Częstochowa.źródło: skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved