Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Wraca Stanulewicz, Lubiejewski ma zastąpić Maciejewicza

Wraca Stanulewicz, Lubiejewski ma zastąpić Maciejewicza

fot. archiwum

W poniedziałek GTPS czeka mała rewolucja. Krzysztof Kocik wróci do swojej dawnej roli, a dla Pawła Maciejewicza zarząd znalazł tymczasowego zastępcę. W poniedziałek na popołudniowym treningu z zespołem będzie pracował trener Andrzej Stanulewicz.

Krzysztofa Kocika serwis 66-400.pl zapytał natomiast, co stanie się z GTPS, jeśli problemy zdrowotne Stanulewicza powrócą? – W gestii zarządu jest decydowanie, kogo klub zatrudnia – kwituje krótko przyjmujący.

Pawła Maciejewicza czeka na pewno dwutygodniowa przerwa w treningach. Jak informuje Michałowski, nieobecność atakującego może potrwać przy czarnym scenariuszu nawet do czterech tygodni. W tej sytuacji prawdopodobnie do gorzowskiego składu dołączy Marcin Lubiejewski.

Marcinowi przedłuża się wyjazd za granicę i od dwóch miesięcy nieregularnie trenuje z nami – mówi wiceprezes Michałowski.Zależy nam, aby Paweł w spokoju wrócił do zdrowia, dlatego zaproponowałem Marcinowi, aby tymczasowo go zastąpił – dodaje. W poniedziałek klub postara się zarejestrować zawodnika i możliwe, że już w Pile Lubiejewski zagra jako gracz GTPS.Autor: Magdalena Gajek

źródło: 66-400.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved