Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Stal i Impel Gwardia w Limanowej na remis

Stal i Impel Gwardia w Limanowej na remis

fot. archiwum

W miniony weekend w Limanowej dwa spotkania towarzyskie rozegrały Impel Gwardia i Stal Mielec. W obu meczach już na samym początku wiadomym było, że zespoły rozegrają po pięć setów. By było sprawiedliwie drużyny podzieliły się zwycięstwami.

Dla kibiców z Limanowej i okolic była to bardzo dobra okazja do obejrzenia dwóch drużyn z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Dodatkowo trenerzy obu zespołów potraktowali oba spotkania bardzo poważnie pod względem szkoleniowym i umówili się na pięć pełnowymiarowych setów w każdym. Dodatkowo wrocławianki zmierzyły się w piątkowe popołudnie z reprezentacją pracowników firmy Fakro.

W tym już najbardziej wyczekiwanym sobotnim pojedynku pewnie 4:1 zwyciężyły siatkarki Impel Gwardii Wrocław, natomiast w niedzielę mielczanki zrewanżowały się koleżankom z Wrocławia i wygrały po emocjonującym meczu 2:3. Trener wrocławianek Rafał Błaszczyk przetestował w tych spotkaniach dwanaście swoich zawodniczek, natomiast trener Grabowski zgrywał przede wszystkim swoje podstawowe siatkarki.

Impel Gwardia Wrocław – Stal Mielec 4:1
(25:23, 13:25, 25:22, 25:20, 15:13)
Impel Gwardia Wrocław – Stal Mielec 2:3
(25:19, 25:18, 21:25, 19:25, 12:15) 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved