Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Natalia Krawulska: Jesteśmy zadowolone z drugiego miejsca

Natalia Krawulska: Jesteśmy zadowolone z drugiego miejsca

fot. archiwum

W środę i czwartek, Trzcianka i Piła gościły u siebie zawodniczki PTPS-u, Pałacu Bydgoszcz i Atomu Trefl Sopot, które rozegrały Turniej o Puchar Prezesa PTPS. Siatkarki Mirosława Zawieracza w tych rozgrywkach zajęły drugie miejsce, z którego są zadowolone.

Siatkarki pilskiego PTPS-u Turniej o Puchar Prezesa PTPS potraktowały, jako formę treningu. – Chciałem, żeby dziewczyny przeniosły na boisko to, co robimy na treningach. Jesteśmy po bardzo ciężkich treningach, jak widać wszyscy wykorzystują tę przerwę na podładowanie tzw. akumulatorów. Dla mnie i dla drużyny ten wczorajszy i dzisiejszy dzień to sparingi, po prostu inna forma treningu – powiedział szkoleniowiec pilskiej drużyny, Mirosław Zawieracz.Do turnieju przystępowałyśmy z myślą lepszego zgrania się i ulepszenia naszej gry. Miałyśmy za przeciwnika dwa bardzo dobre zespoły – dodała przyjmująca zespołu z grodu Staszica, Natalia Krawulska. Mecz między PTPS-em Piła a Atomem Trefl Sopot rozegrany został w Trzciance. Niestety, podopiecznym Mirosława Zawieracza nie udało się wygrać choć jednej odsłony tego spotkania, mimo, że w trzecim secie od zwycięstwa dzieliło je naprawdę niewiele.– Atom jest bardzo dobrym zespołem. My popełniałyśmy błędy własne, ale z seta na set było coraz lepiej – powiedziała Krawulska. W czwartek, już we własnej hali pilanki zmierzyły się z zawodniczkami bydgoskiego Pałacu. – Z zespołem z Bydgoszczy już się bardzo dobrze znamy. Z Pałacem gra się bardzo ciężko, bo są tam bardzo dobre, młode i ambitne zawodniczki, ale w czwartek to my byłyśmy lepsze – komentuje Krawulska. Wzorowa postawa na boisku znalazła odzwierciedlenie w wyniku spotkania, bowiem siatkarki Mirosława Zawieracza zwyciężyły 3:1. Przegrana z Atomem Trefl Sopot oraz triumf w spotkaniu z bydgoszczankami zapewnił pilankom drugie miejsce w turnieju. – Jesteśmy zadowolone z drugiego miejsca, ale zawsze jest to niżej niż pierwsze miejsce – mówi siatkarka.

Do wznowienia rozgrywek ligowych pozostało jeszcze kilka dni. W tym jeszcze wolnym czasie podopieczne Mirosława Zawieracza trenują na siłowni oraz pracują nad techniką, by w każdym kolejnym ligowym pojedynku było coraz lepiej. 21 listopada w hali pilskiego MOSiR-u zawodniczki beniaminka o kolejne ligowe punkty walczyć będą z drużyną mieleckiej Stali. – Rozgrywki ligowe wznowimy pojedynkiem ze Stalą Mielec. Jest to zespół waleczny i będzie trzeba wyjść skoncentrowanym i walczyć do ostatniej piłki – zakończyła Natalia Krawulska.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved