Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Plany Trefla Gdańsk na czas przerwy w lidze

Plany Trefla Gdańsk na czas przerwy w lidze

fot. archiwum

Przez najbliższy miesiąc nie odbędzie się żaden ligowy mecz. Przerwa w PlusLidze spowodowana jest Pucharem Świata w Japonii, w którym udział weźmie reprezentacja naszego kraju. Japoński turniej jest pierwszą możliwością zdobycia paszportu na olimpiadę.

Ostatnim spotkaniem przed ligową przerwą był mecz z częstochowskim AZS-em. LOTOS Trefl uległ na wyjeździe 0:3. Podopieczni Grzegorza Rysia powrócili do Gdańska, gdzie przebywali do środy. W czwartek zawodnicy dostali kilka dni wolnego. – Siatkarze przebywali w Trójmieście do środy. W ciągu trzech dni przeszli badania i testy medyczne oraz pojedyncze treningi. Od czwartku dostali kilka dni wolnego. Do Gdańska powrócą w poniedziałek – powiedział kierownik drużyny Jacek Rybak.

Gdańszczanie w poniedziałek udadzą się na zgrupowanie do Centralnego Ośrodka Sportu Cetniewo. Tam między innymi będą szlifować formę na kolejną część sezonu. – W poniedziałek wyruszamy do Cetniewa na tygodniowe zgrupowanie. Zostaniemy tam do soboty (19.11.2011).18 listopada mamy zaplanowany wspólny trening z Indykpolem AZS Olsztyn. Po powrocie będziemy przygotowywać się na własnych obiektach. Niestety nie ma z nami dwóch Finów. Mikko i Matti udali się na zgrupowanie kadry narodowej – dodaje.

Gdańska drużyna w ciągu miesięcznej przerwy planuje również rozegranie kilku meczów kontrolnych. – 5 grudnia rozegramy sparing z Indykpolem AZS Olsztyn w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie. Co do innych drużyn, to nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów. Jak tylko coś będzie wiadomo, na pewno poinformujemy za pośrednictwem naszej strony internetowej – zapewnia Jacek Rybak.Przypominamy, że pierwszy mecz po przerwie gdańszczanie rozegrają u siebie. Przeciwnikiem gdańskiej ekipy będzie Fart Kielce. Mecz odbędzie się 11.12.2011 o godzinie 18:00 w Ergo Arenie.

źródło: treflsport.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved