Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Tamari Miyashiro nową zawodniczką BKS Aluprof

Tamari Miyashiro nową zawodniczką BKS Aluprof

fot. archiwum

BKS Aluprof pozyskał kolejną zawodniczkę, która w tym sezonie ma pomóc bielszczankom w zdobyciu medalu mistrzostw Polski. Tamari Miyashiro, libero reprezentacji Stanów Zjednoczonych, po Pucharze Świata ma dołączyć do zespołu.

Tamari Miyashiro urodziła się 8 lipca 1987 roku na w Honolulu na Hawajach. Ma 170 centrymetrów wzrostu i pochodzi z niezwykle usportowionej rodziny. Jej mama i siostra grały w siatkówkę na Uniwersytecie Hawajskim, a brat na Uniwerystecie Graceland. Ojciec nowej bielskiej siatkarki grał natomiast w football w zespole Northern Michigan.

Tamari Miyashiro ma za sobą występy w uniwersyteckim klubie z Waszyngtonu, a w ostatnim sezonie reprezentowała austriacki Post Schwechat, w którym grała z inną nową siatkarką BKS Aluprof – Alexis Crimes.

Od stycznia 2010 roku jest reprezentantką Stanów Zjednoczonych, z którymi sięgnęła m.in. po złoty medal World Grand Prix i brązowy medal Igrzysk Panamerykańskich. Obecnie Miyashiro wraz z reprezentacją USA przebywa na turnieju Pucharu Świata w Japonii.źródło: bks.bielsko.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved