Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Muszynianka lepsza od BKS w meczu towarzyskim

Muszynianka lepsza od BKS w meczu towarzyskim

fot. archiwum

Siatkarki Banku BPS Muszynianki Fakro pokonały BKS Aluprof Bielsko-Biała w towarzyskim meczu w Oświęcimiu. Mecz był jednym z wydarzeń akcji charytatywnej, organizowanej przez fundację Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy.

Bank BPS Muszynianka Fakro i BKS Aluprof Bielsko-Biała zagrały mecz, w którym wynik schodził tym razem na drugi plan. Najważniejsza była pomoc dla czternastoletniej Paulinki Wojtas, chorej na raka zawodniczki miejscowego Setbola Oświęcim. W trakcie meczu przeprowadzono szereg okolicznościowych licytacji. Za setki złotych sprzedano koszulki z autografami obu drużyn, piłki meczowe oraz klubowe gadżety.

Na boisku od początku przewagę miały muszynianki, które występowały bez reprezentantek Holandii: Debby Stam-Pilon i Caroline Wensink. W składzie ekipy Bogdana Serwińskiego brakowało również leczącej długotrwały uraz Kingi Kasprzak i narzekającej na kłopoty zdrowotne Anny Werblińskiej. Ostatecznie ten eksperymentalny skład zespołu z Muszyny wystarczył, aby w meczu towarzyskim pokonać BKS Aluprof 3:1. Najwięcej emocji kibicom dostarczył z pewnością czwarty set, w którym bielszczanki wróciły do gry w samej końcówce partii.

BKS Aluprof Bielsko-Biała – Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 1:3
(23:25, 23:25, 25:21, 24:26)Składy zespołów:
BKS: Wołosz, Bamber-Laskowska, Wojtowicz, Crimes, Vindevoghel, Kaczarowska, Banecka (libero), oraz Lichtman, Pelc, Łyszkiewicz, Frąckowiak
Muszynianka: Radecka, Kaczor, Djursic, Bednarek-Kasza, Piątek, Rourke, Zenik (libero) oraz Rabka, Gajgał

 

źródło: mksmuszynianka.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved