Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Krzysztof Kocik poprowadzi tymczasowo GTPS

Krzysztof Kocik poprowadzi tymczasowo GTPS

fot. archiwum

Ze względu na problemy zdrowotne Andrzeja Stanulewicza, pierwszego trenera siatkarzy z Gorzowa Wielkopolskiego jego obowiązki przejmie dotychczasowy drugi, grający trener Krzysztof Kocik. Problemy trenera Stanulewicza są poważne.

Sytuacja jest poważna, musiałem się zdecydować na leczenie w szpitalu – powiedział Gazecie Lubuskiej Andrzej Stanulewicz.W czwartek rano jadę do kliniki na szczecińskich Pomorzanach. Nie wiem, jakie będą wyniki badań i kiedy lekarze pozwolą mi wrócić do pracy. Kiedyś musi to jednak nastąpić. Wierzę, że szefowie klubu dadzą mi wtedy jeszcze jedną szansę – dodał szkoleniowiec.

Stanulewicz od dłuższego czasu ma problemy z sercem. W 2005 roku, gdy GTPS utrzymał się w pierwszej lidze, trener przeszedł pierwszy zawał serca. Kilka tygodni temu informowaliśmy również o zasłabnięciu trenera podczas konferencji prasowej po meczu w Wieluniu. Gazeta Lubuska informuje, że Stanulewicz źle się czuł także po meczu w Krakowie. Jak na razie nie wiadomo, jak długa przerwa czeka trenera GTPS. Jego obowiązki przejął Krzysztof Kocik, który poprowadził swoją drużynę w meczu z Suwałkami.

To prawda, że w sobotę poprowadzę drużynę w Suwałkach – potwierdził Krzysztof Kocik.Andrzej Stanulewicz jedzie do szpitala w Szczecinie. Ma poważne problemy z sercem – zakończył.źródło: Gazeta Lubuska, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved