Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejny amerykański zaciąg w BKS-ie?

Kolejny amerykański zaciąg w BKS-ie?

fot. archiwum

Urodzona na Hawajach Amerykanka Tamari Miyashiro może dołączyć do BKS-u Bielsko-Biała. Jeżeli rozmowy dojdą do skutku, to pod koniec tygodnia bielski zespół będzie miał nową libero, która po zakończeniu Pucharu Świata pojawi się nad Wisłą.

Konieczność sprowadzenia nowej libero pojawiła się wraz z kontuzją Agaty Sawickiej, która do końca roku nie wróci do treningów. Pomimo tego, że bielski klub posiada dwie młode libero, Magdalenę Matusiak i Darię Michalak, to w meczu w PTPS-em Piła na boisku w tej roli pojawiła się Karolina Ciaszkiewicz.

Poszukiwania nowej libero prawdopodobnie zaowocują sprowadzeniem do Polski Tamari Miyashiro, która z kadrą Stanów Zjednoczonych zwyciężyła w tegorocznej edycji World Grand Prix. Urodzona w Honolulu reprezentantka USA grała wcześniej w austriackim SVS Post Schwechat i będzie trzecią zawodniczką zza oceanu w szeregach bielskiego klubu. Wcześniej dołączyły do niego bowiem Alexis Crimes oraz Cassidy Lichtman.

Na razie za wcześnie na ogłaszanie, że będzie naszą zawodniczką. Potwierdzam, ze się nią interesujemy. Sprawa powinna wyjaśnić się do końca tygodnia – przyznaje Czesław Świstak, prezes BKS-u Bielsko-Biała.źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna, sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved