Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Igor Yudin: Będziemy ciężko pracować, będzie dobrze

Igor Yudin: Będziemy ciężko pracować, będzie dobrze

fot. archiwum

- Jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z trenera. Nie można powiedzieć, że jest on odpowiedzialny za ostatnią porażkę z Fartem. Była to wina zawodników. Musimy popatrzeć sobie w oczy i szybko dokonać zmian - mówi zawodnik AZS Olsztyn, Igor Yudin.

Grasz z zespołem dopiero od niedawna. Teraz czeka was przerwa. Nie obawiasz się, że może ci zaszkodzić brak tej regularnej gry?

Igor Yudin:Nie. Na pewno przyda się mi się trochę czasu wolnego, bo ostatnio miałem problem ze zdrowiem. W sumie, dopiero półtora tygodnia trenuję i gram, także przerwa ta pomoże we wszystkim: w przyjęciu, ataku, także i w grze całego zespołu. Będziemy ciężko pracować. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Mecz z kielczanami pokazał, że do tej optymalnej formy jeszcze trochę ci brakuje..W sumie czuję się dobrze, ale wiadomo…na przykład teraz grałem pierwszy raz na przyjęciu, trzeba to ćwiczyć, by osiągać dobre rezultaty. W meczu z Fartem Kielce brakowało nam pewności w tym elemencie. Starałem się zrobić wszystko, co mogłem. Bardzo, bardzo chciało mi się grać. Czułem potrzebę bycia na boisku. Starałem się walczyć. Mam nadzieję, że troszkę tego zapału pokazałem.

W Gdańsku graliście bardzo ospale, brakowało właśnie waleczności. W ostatnim meczu ta wasza agresja na szczęście wróciła…

Zgadza się. Mam nadzieję, że w następnych meczach również wszyscy będą grali z tą mentalnością walki. Wiadomo, że jest to młody zespół. Czasami czekamy seta, czy dwa żeby się obudzić i zacząć grać a powinniśmy jednak wychodzić i od razu pokazywać dobrą grę. Nie możemy poddawać się, gdy wynik nie jest korzystny.

Cały wywiad Kingi Ruteckiej w serwisie plusliga.pl

źródło: plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved