Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > II liga M: Trzy punkty dla Bzury

II liga M: Trzy punkty dla Bzury

Orzeł Międzyrzecz dobrze zaczął spotkanie w Ozorkowie, ale były to tylko dobre złego początki. Biało-niebiescy przegrali 1:3. - Zabrakło nam pewności siebie - przyznał Piotr Haładus, rozgrywający ekipy z Międzyrzecza.

Jedyny ugrany przez Orła set to pierwsza partia. – Na początku kontrolowaliśmy grę, przeważaliśmy w każdym elemencie – powiedział rozgrywający Piotr Haładus. W drugiej partii przy dobrej zagrywce Bzury międzyrzeczanie stracili kilka punktów w jednym ustawieniu.

Przy niedokładnym przyjęciu nie miałem możliwości zagrać środkiem, a nasi skrzydłowi musieli walczyć z dobrze ustawionym blokiem. Od tego momentu posypała się nasza gra, a przeciwnik z akcji na akcje coraz bardziej się rozkręcał – dodaje rozgrywający.

W efekcie trzy kolejne sety Orzeł zdecydowanie przegrał i nie zdobył w Ozorkowie żadnych punktów. – Zabrakło nam pewności siebie – podsumował siatkarz. – Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skoncentrować się na kolejnym.

A w następną sobotę 12 listopada Orzeł zagra drugi pod rząd wyjazdowy mecz. Tym razem międzyrzeczanie pojadą nad morze, aby zmierzyć się z LO MS Świnoujście. Zespół Pawła Raczyńskiego jest zdecydowanym liderem, bo licealiści w tym sezonie nie wygrali jeszcze żadnego spotkania i zamykają tabelę grupy 1 II ligi.

Bzura Ozorków – Orzeł Międzyrzecz 3:1
(22:25, 25:18, 25:15, 25:13)

Składy drużyn:
Orzeł: Szulikowski, Jakubczak, Malinowski, Stafyniak, Szala, Haładus, Wanat (libero) oraz Czyż, Olejniczak, Sroga
Bzura: Kacprzak, Antosiak, Wójcik, Sadecki, Rybak, Kuron, Pisera(l) oraz Ancerowicz

* autorem tekstu jest Magdalena Gajek (66-400.pl)