Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga K: Pierwsze zwycięstwo, pierwsze 3 punkty, wielka euforia

II liga K: Pierwsze zwycięstwo, pierwsze 3 punkty, wielka euforia

fot. archiwum

W Tarnowie na hali I LO w sobotę odbył się mecz II ligi kobiet w piłce siatkowej pomiędzy PWSZ Jedynka Tarnów - Paleo Pogoń Proszowice. Przedostatnie w tabeli gospodynie sprawiły miłą niespodziankę pokonując dużo wyżej notowaną ekipę gości.

Pierwszy set gospodynie oddały tak łatwo, iż rozbudziły wśród publiczności niemiłe wspomnienie poprzednich konfrontacji. Na drugą partie wyszły jednak wystarczająco zmobilizowane i wyraźnie wygrały i tą i kolejne partie, odpowiednio do 20 i 14. Dobra gra w ataku i obronie wymusiła nerwowość w grze gości a w konsekwencji liczne błędy, bezlitośnie wykorzystywane przez gospodynie.

Nareszcie gospodynie pokazały zadziorność połączone z nieustępliwą wolą walki. Swoją postawą wzbudzały entuzjazm kibiców i konsternację gości, których trener wydawał się być równie zrezygnowany jak jego zawodniczki, które oddały niemalże bez walki ostatni set spotkania. Po ostatnim gwizdku zawodniczki PWSZ Jedynki Tarnów w radosnym kręgu odtańczyły taniec zwycięstwa okraszony piskami i okrzykami.

Jedynka Tarnów – Pogoń Proszowice 3:1
(18:25, 25:20, 25:16, 25:15)Zobacz również:
Wyniki 8. kolejki oraz tabela grupy czwartej II ligi kobiet

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved