Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Ewa Matyjaszek: Wierzę, że będziemy coraz lepsze

Ewa Matyjaszek: Wierzę, że będziemy coraz lepsze

fot. archiwum

Rozgrywająca Impel Gwardii Wrocław Ewa Matyjaszek opowiada o swoich wrażeniach po pierwszych pięciu kolejkach ligowych oraz o tym w czym upatruje szansę swej drużyny na skuteczniejszą grę po przerwie w PlusLidze Kobiet.

Jesteście już po pierwszych meczach PlusLigi Kobiet, jakie są pierwsze wnioski?

Ewa Matyjaszek: – Pozostaje troszkę niedosyt po tych pierwszych pięciu kolejkach. Po świetnej inauguracji z Łodzią kolejne mecze nie były już tak udane. Choć mogłyśmy wygrać za trzy punkty z Mielcem, mogłybyśmy wygrać z Białymstokiem to jednak ta sztuka nam się w pełni nie udała. Punktów więc w naszym dorobku powinno być trochę więcej. Pozostaje nam nadrobić to w następnych meczach, końcówka listopada, grudzień, wtedy gdy wrócimy do dalszych gier.

Mimo tego, co w Waszej grze napawa optymizmem, a co należałoby poprawić na przykład w obecnej przerwie w rozgrywkach?– Na pewno czujemy się coraz lepiej ze sobą. Stajemy się coraz silniejszym teamem i wierzę, że udowodnimy to przede wszystkim sobie w kolejnych meczach. Teraz podczas przerwy w rozgrywkach koncentrujemy się na doskonaleniu naszych umiejętności w każdym siatkarskim działaniu. Mamy spory potencjał i teraz sztuka w tym, aby go wykorzystać w każdym meczu, secie czy akcji. Pracujemy nad tym, aby tak się działo, natomiast nie wyróżniłabym na razie jakiś szczególnych plusów czy też minusów w naszej grze. Raczej musimy pokazać na co nas stać, a wierzę, że stać nas na dużo w tym sezonie.

*autor: Dariusz Gintowt
* więcej w serwisie plusligakobiet.pl

źródło: plusligakobiet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved