Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kurek wykluczony z gry?

Bartosz Kurek wykluczony z gry?

fot. archiwum

- Podczas rozgrzewki nagle poczułem silny ból pleców i nie mam pojęcia, skąd on się wziął. Może z przeciążenia albo przemęczenia? - mówił Bartosz Kurek, którego ów ból wykluczył ze spotkania przeciwko jastrzębianom. Badania siatkarz przejdzie w poniedziałek.

Już podczas rozgrzewki można było zauważyć, że Bartosz Kurek oszczędza swoje ciało. Przyjmujący co prawda pojawił się na boisku w wyjściowej „szóstce”, lecz niemal natychmiast zastąpił go Konstantin Cupković. Jak się później okazało, Kurek boryka się z kontuzją pleców, lecz na tę chwilę jej przyczyna nie jest znana. – Podczas rozgrzewki nagle poczułem silny ból pleców i nie mam pojęcia, skąd on się wziął. Może z przeciążenia albo przemęczenia? Musiałem wyjść w „szóstce”, bo wymagały tego przepisy, a my nie chcieliśmy mieć żadnych nieprzyjemności z powodu ich nieprzestrzegania. Jak wszyscy jednak widzieli, zaraz opuściłem boisko, co nie było dla mnie komfortową sytuacja. Było to niestety konieczne, muszę oszczędzać plecy i uważać, by nie pojawiły się dodatkowe obrzęki.

Kurek, zapytany o powołanie i grę w Pucharze Świata, tłumaczył, że wszystko zależy od decyzji trenera i wyników badań. – Powołanie do kadry rzecz jasna przyjąłem i, mimo że odczuwam ból pleców, stawię się jutro w Spale zgodnie z terminem. W najbliższy poniedziałek czekają mnie badania w Łodzi, zostanie przeprowadzony rezonans. Mam nadzieję, że to wyjaśni przyczynę tego bólu i dowiem się, jak mu zapobiec – zakończył Kurek.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved