Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Siatkarki w czasie przerwy zagrają charytatywnie

Siatkarki w czasie przerwy zagrają charytatywnie

fot. archiwum

Siatkarki w czasie przerwy nie próżnują. W tą środę mistrzynie Polski zagrają z brązowymi medalistkami z Bielska - Białej w charytatywnym meczu, na którym zebrane zostaną pieniądze dla chorej na nowotwór młodej siatkarki UKS Setball Oświęcim.

Przerwa, jaka nastąpiła obecnie w PlusLidze Kobiet, dla kibiców nie oznacza wcale rozbratu z siatkówką. Zwłaszcza dla tych na południu Polski. Jednym z etapów przygotowań do kolejnej części sezonu dla siatkarek z Muszyny i Bielska-Białej będzie mecz charytatywny. Drużyny mogą potrenować a przy okazji wspomóc dziewczynkę. Na parkiety PlusLigi powrócą 19. listopada.

Dla kibiców z Oświęcimia będzie to nie lada gratka. Zjadą tam najlepsze siatkarki w naszym kraju. Przyświeca temu szczytny cel – pomoc dla chorej na nowotwór byłej zawodniczki UKS Setball Oświecim. Paulina trenowała w klubie od 2007 roku, do tegorocznej wiosny, kiedy to wykryto u młodej dziewczyny nowotwór. Choroba zmusiła dziewczynkę do zaprzestania treningów.

Podczas spotkania Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, pod której opieką jest dziewczynka będzie zbierała pieniądze na leczenie i rehabilitacje Pauliny. Spotkanie rozegrane zostanie 9. listopada w hali PZnr2 SOMSiT w Oświęcimiu o godzinie 17.00. 

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved