Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Problemy Jastrzębskiego Węgla na rozegraniu

Problemy Jastrzębskiego Węgla na rozegraniu

fot. archiwum

Przed nami niezwykle emocjonujące spotkanie. Klubowy wicemistrz świata podejmie mistrza Polski. Rob Bontje przyznał, że ma problemy z wejściem w sezon. Ponadto problem ma Lorenzo Bernardi , ponieważ obaj rozgrywający narzekają na urazy.

Rob Bontje, mimo iż zaczyna mecz w wyjściowym składzie, to nie gra do końca spotkania. – Najważniejsze, by drużyna grała dobrze. Trzeba zdobywać punkty – to liczy się przede wszystkim. Jasne, że czuję jakiś dyskomfort, spędzając tak wiele czasu na ławce i skłamałbym mówiąc, że jestem zadowolony. Ale wiem też, że wciąż nie gram tak, jak powinienem, nie do końca jestem zgrany z Vinhedo – wyjaśnił Holender.

Środkowy JW słabszą postawę drużyny w Kielcach tłumaczy zmęczeniem. Podobnie uważa Lorenzo Bernardi.Zaczynamy odczuwać w nogach trudy turnieju w Katarze. Dołek musiał kiedyś przyjść. W dwóch meczach straciliśmy cztery punkty. To bardzo dużo – zaznaczył trener. Ponadto szkoleniowiec ma problem z rozgrywającymi. Vinhedo w tie-breaku w meczu z Delektą został uderzony w rękę, ból odsunął go od treningów na dwa dni i nie był w stanie zagrać całego meczu przeciwko Fartowi. Ostatnio okazało się, że Brian Thornton skarży się na bóle pleców. – Będziemy oceniać sytuację z dnia na dzień. Na ten moment nie jestem w stanie tego przesądzić. Nie załamujemy rąk, zachowujemy spokój. W sporcie takie rzeczy się zdarzają – uspokaja Bernardi.

źródło: gazeta.pl, inf. własna, plusliga.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved