Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Miłosz Zniszczoł: Zgraliśmy się i to teraz procentuje

Miłosz Zniszczoł: Zgraliśmy się i to teraz procentuje

fot. archiwum

Siatkarze Farta Kielce bez większych problemów pokonali olsztyński AZS Olsztyn 3:0. Dla kieleckiej drużyny to trzeci zwycięski mecz, który umacnia ich na szóstej pozycji w ligowej tabeli. - Ważną rolę odegrała nasza zespołowość - skomentował mecz Rafał Buszek.

Siatkarze z Kielc od początku zdominowali sytuację na boisku, nie dając większych szans gospodarzom. AZS Olsztyn przegrał ostatni mecz z Treflem Gdańsk, dlatego mecz z farciarzami – sąsiadami w tabeli, miał odbudować morale drużyny. To się jednak nie udało. Akademicy od początku zostali stłamszeni dobrym atakiem i silną zagrywką rywali. Czy kielczanie spodziewali się tak łatwego zwycięstwa? – Może nie takiego łatwego, ale dzisiaj przyjechaliśmy tu po komplet punktów i to się udało – powiedział po meczu Miłosz Zniszczoł, środkowy Farta.

Kielecka drużyna z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej. – Na pewno wcześniejsze spotkania graliśmy słabo. Cieszymy się, że wracamy do tego poziomu, który prezentowaliśmy przed sezonem. Ważne też jest dla nas to, że wygraliśmy dzisiaj za trzy punkty – komentował Rafał Buszek.

Nie było w spotkaniu elementu, w którym słabej prezentowaliby się zawodnicy z Kielc. Wszyscy zagrali równy, dobry mecz. Co było głównym powodem wygranej? – Myślę, że zgraliśmy się, dotarliśmy się całą drużyną i to teraz procentuje. Prezentowaliśmy się bardzo dobrze w zagrywce. Widać było, że odrzuciliśmy ich od siatki, a to nam ułatwiło dobry blok. Wszyscy zagrali dobrze – podsumował Zniszczoł.Na pewno główną rolę odegrała dziś zespołowość, ale w każdym elemencie zagraliśmy dobrze. Tym bardziej cieszymy się ze zwycięstwa – dodał Rafał Buszek.Przed drużynami teraz przerwa w rozgrywkach. Na co przeznaczą ten czas kielczanie? – Niestety, przy takiej dobrej naszej grze jest ta przerwa. No cóż trzeba będzie potrenować i skupić się na następnym meczu, który zagramy z Gdańskiem – mówił Miłosz Zniszczoł. Zgoła odmienne zdanie ma Rafał Buszek.Teraz, gdy będzie grać reprezentacja, drużyny będą miały czas, żeby jeszcze potrenować. Można byłoby tak pomyśleć, że gramy dobrze i przerwa nam nie posłuży, ale ja się cieszę, że będzie teraz czas by solidnie potrenować i miejmy nadzieję, że go wykorzystamy – powiedział zawodnik.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved