Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Żaliński: Będziemy chcieli sprawić niespodziankę

Wojciech Żaliński: Będziemy chcieli sprawić niespodziankę

fot. archiwum

Przed meczem AZS-u Politechnika z Asseco Resovią szczery do bólu jest Wojciech Żaliński. - Zdajemy sobie sprawę, że to już nudne, ale - tradycyjnie - będziemy chcieli sprawić niespodziankę - zapowiada przyjmujący warszawskich "inżynierów".

Cały czas ciężko pracujemy. Nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej niż na początku sezonu – ocenia Wojciech Żaliński.Czy wystarczy to na Resovię? Mamy taką nadzieję – mówi. – Ale o zwycięstwo będzie bardzo trudno. Resovia to naprawdę klasowy i silny zespół – mierzy siły na zamiary. – Wiem, że te hasła powtarzamy przed każdym meczem. Ale takie właśnie jest nasze nastawienie – tłumaczy przyjmujący AZS-u Politechnika.

Podopieczni Radosława Panasa do meczu z rzeszowianami przygotowują się od wtorku. Zawodnicy na treningach wylewają z siebie siódme poty, a sztab szkoleniowy ze statystykiem na czele rozpracowuje taktycznie rywala. – Nasz statystyk ma jednak utrudnione zadanie. Resovia do dziś nie umieściła na serwerze swojego przegranego meczu z Tytanem AZS Częstochowa, a powinna była to zrobić już jakiś czas temu – mówi na łamach strony internetowej klubu Wojciech Żaliński. – Dobrze, że spotkanie transmitowane było w telewizji. Dzięki temu mamy trochę materiałów – dodaje z przymrużeniem oka. Czy za materiałami idzie konkretna recepta na Resovię, przyjmujący nie chce już powiedzieć. – Wyjdziemy na boisko z pełną koncentracją i mobilizacją. Będziemy chcieli zagrać tak, jak Częstochowa – ucina.

Piątkowe spotkanie z całą pewnością będzie miało dodatkowy smaczek dla rozgrywającego Politechniki, Patricka Steuerwalda. Po przeciwnej stronie siatki spotka on bowiem swojego reprezentacyjnego kolegę, Gyorgy Grozera, który stanowi o sile zespołu z Podkarpacia. – Znam go doskonale i wiem, jak go zatrzymać – śmieje się sympatyczny Niemiec. Z jego wiedzy skorzystają z pewnością koledzy z zespołu. – Jeżeli zatrzymamy Grozera to dalej pójdzie już z górki – żartują.* rozmawiał Adrian Komorowski (azspw.com)

źródło: azspw.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved