Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Michał Łasko: Nikt nie może być na topie przez cały sezon

Michał Łasko: Nikt nie może być na topie przez cały sezon

fot. archiwum

- Wiem, że Bełchatów nie jest jeszcze tym Bełchatowem, którym będzie w marcu czy kwietniu - mówi Michał Łasko, atakujący Jastrzębskiego Węgla przed sobotnią konfrontacją z mistrzami kraju, PGE Skrą Bełchatów.

Na razie bełchatowianie mają swoje problemy. Biorąc pod uwagę to, jakich zawodników mają w składzie, nie grają jeszcze na sto procent ich potencjału. OK, jest to na pewno bardziej fascynujący mecz od innych, bo zderzymy się z drużyną, którą raczej na pewno trzeba będzie pokonać, żeby zdobyć mistrzostwo Polski. Z tego względu będzie to pierwszy duży test. Sam wynik sobotniego meczu jednak nic nie zmieni. Zwycięstwo da nam radość do następnego spotkania, porażka wskaże braki, nad którymi trzeba będzie popracować – uważa reprezentant Włoch.

Jastrzębski Węgiel w sześciu meczach sezonu stracił już siedem punktów, notując dwie niespodziewane porażki w Kielcach oraz Częstochowie. Łasko potknięć tych nie bagatelizuje, ale też nie tragizuje z tego powodu. – Kiedy przegrywasz, myślisz nad błędami. Po zwycięstwach wszyscy są zadowoleni i często towarzyszy temu przekonanie, że mimo problemów wszystko jest w porządku. Jeśli grasz za dobrze na tym etapie sezonu, to coś jest nie tak. Zmuszałoby to do zadania sobie paru pytań. Nikt nie może być na topie przez cały sezon – mówi Michał Łasko.

Więcej w serwisie gazeta.plźródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2011-11-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved